Kutná Hora – Žabonosy 3:0

Na úvod utkání dostali Sršni možnost přesilové hry, ovšem při početní výhodě se spíše hledali. V 5. minutě hrály přesilovku i Žabonosy, ale Hutla v dobré příležitosti přestřelil Malého bránu. V 8. minutě vytekl nervově hostující K. Jelínek, který dostal za úder do pomezního rozhodčího trest ve hře. O chvíli později jel sám na bránu Bláha, ale byl faulován Honzem st. a Sršni hráli přesilovou hru 5 na 3, při které si vytvořili obrovské šance Prachař s Florianem, ale puk do sítě nezaplul. Ve 12. minutě krásně vyslal Adamec Kraučuka, který přestřelil. Kutnohorské tribuny se gólu dočkaly v čase 18:06. Hemský vypálil na Huška a vyražený kotouč zasunul do brány Bláha – 1:0.

V 5. minutě druhé třetiny rozebrali Kutnohorští obranu Žabonos a na konci akce stál přesně zakončující Pomichálek – 2:0. Poté dostal desetiminutový osobní trest kutnohorský obránce Veselý, i když byl napaden Honzem st. Do desáté minuty druhé třetiny se hrál klidnější hokej než v první třetině. Až v 37. minutě našel A. Jelínek před bránou Prachaře, ten ovšem kotouč netrefil. Ve 39. minutě ukořistil puk hostující Král, jenže proti Malému neměl sebemenší šanci.

Na úvod třetí třetiny hráli Sršni přesilovku a po ráně A. Jelínka tečoval puk za záda Huška Adamec – 3:0. Ve 46. minutě pěkně nejprve pálil Pomichálek a o chvíli později Prachař, ovšem kotouč pokryl Hušek. Hra byla často přerušována kvůli vyhazovaným kotoučům celku hostí. V 57. minutě hrály Žabonosy přesilovou hru 5 na 3, ale nic z ní nevytěžily.

Branky: 19. Bláha (Hemský), 25. Pomichálek (Florian, Adamec), 42. Adamec (A. Jelínek, Prachař). Rozhodčí: Formánek. Vyloučení: 9:10, navíc Prachař 10 OT, Veselý 10 OT - K. Jelínek 25+OK. Využití: 1:0. Diváci: 787.

Kutná Hora: Malý – Jančařík, Kadlec – Hemský, Bláha, Florián – Florian, A. Jelínek – Kraučuk, Adamec, Prachař – Heřmanský, Veselý – Mizera, L. Muras, Pomichálek. Střídali: Kišš, Vaněk. (Krištof - Šlejtr – Andrle, Mlika). Trenér Milan Kraučuk.

Žabonosy: Hušek – Chochola, Hnida, Nedbal, Novák, From, Smítka – Jelínek, Honz st., Honz ml., Turyna, Král, Hutla, Holoubek, Svoboda, Š. Kunášek, Hasil, J. Kunášek.