Český Brod držel proti týmu Tsunami Nymburk po první třetině remízový stav 3:3, pak se však již českobrodští hokejisté neprosadili ani jednou a vysoko prohráli. Hokejky si proti Brkounům vytvořily rozhodující náskok v průběhu druhé třetiny, kdy vstřelily čtyři branky za sebou a podle předpokladů zvítězily.

Mochovští vedli nad nymburskými Medvědy po první třetině 5:1, pak však Medvědi nahlásili, že mají dva zraněné hráče a nebudou dále pokračovat v zápase. Utkání bylo zkontumováno ve prospěch Mochova 5:0.

Kontumačně 5:0 vyhrál Mochov i proti Buldokům, kteří se na zápas nesešli. Pátečtí hokejisté celý zápas dotahovali vedení Peček, až se jim necelých sedm minut před koncem podařilo vyrovnat. Čtyřicet osm vteřin před koncem však zamířil přesně pečecký Hájek a Pátku už na vyrovnání nezbyl čas.

Střelcem kola se stal Jiří Hrdina (Tsunami Nymburk), který vsítil šest gólů.

Výsledky: Český Brod – Tsunami Nymburk 3:19 (3:3, 0:9, 0:7), Brkouni – Hokejky Nymburk 3:9 (1:2, 1:4, 1:3), Mochov – Bears Nymburk 5:0 kontumačně, Pečky – Pátek 8:7 (4:1, 2:2, 2:4), Mochov – Buldoci Poděbrady 5:0 kontumačně.

Příští zápasy: Hornets Nymburk – Pečky (so 9:45), Brkouni – Běchovice (so 19:30).

1. Tsunami Nbk⋌ 4 4 0 0 85:14 12
2. Mochov⋌ 4 4 0 0 30:7  12
3. Hokejky Nbk⋌ 3 3 0 0 35:8   9
4. Pátek⋌ 4 2 0 2 47:20  6
5. Hornets Nbk⋌ 2 2 0 0 20:11  6
6. Pečky⋌ 2 1 0 1 12:14  3
7. Sány⋌ 2 1 0 1 17:20  3
8. Buldoci Pdy⋌ 3 1 0 2 15:42  3