V úvodním zápase 6. kola nestačil tým „kluků z rybníka" ze Sán na hokejisty z Hokejek Nymburk a podle předpokladů vysoko prohrál. Pečky se proti Pátku nesešly a přestože bojovaly, ve třetí třetině si zkušený tým Pátku dokráčel k vítězství.

K překvapení se schylovalo v zápase Mochova a Hornets Nymburk. Mochovští vedli už 4:1 a 5:2, nakonec ale vedení neudrželi a Sršni dokázali alespoň vyrovnat. Tsunami Nymburk už vedli nad Českým Brodem 5:0, pak však polevili a Český Brod dokázal na začátku třetí třetiny vyrovnat na 5:5. V závěru ale Tsunamští opět přidali a rozhodli o svém vítězství.

S pouhými sedmi hráči do pole nastoupily Bílé Krysy proti Buldokům. Dvě třetiny sedm statečných spolu s výtečným gólmanem bojovalo, po zranění jednoho z útočníků už ale v šesti neměli žádnou naději na úspěch.

Střelcem šestého kola se stal Petr Nedbalý z Pátku, který vstřelil čtyři branky.

Výsledky 6. kola: Sány – Hokejky Nymburk 3:17 (0:4, 1:5, 2:8), Pečky – Pátek 5:10 (1:1, 3:4, 1:5), Mochov – Hornets Nymburk 6:6 (4:1, 1:1, 1:4), Český Brod – Tsunami Nymburk 6:10 (0:3, 4:2, 2:5), Buldoci Poděbrady – White Rats Nymburk 14:2 (2:1, 4:1, 8:0), Brkouni volno.
Dohrávka 4. kola: Mochov – White Rats 11:5 (1:2, 4:0, 6:3).
Los 7. kola: Pátek – Mochov (pá 20:00), White Rats Nymburk – Sány (so 11:00), Tsunami – Buldoci (so 13:15), Hokejky – Brkouni (ne 19:30), Hornets – Český Bod (odloženo), Pečky mají volno.

1. Hokejky Nbk⋌ 6  6 0  0 63:19 18
2. Buldoci⋌ 5  4 0  1 40:24 12
3. Tsunami Nbk⋌ 5  4 0  1 38:29 12
4. Hornets Nbk⋌ 5  3 2  0 48:26 11
5. Mochov⋌ 6  3 1  2 48:28 10
6. Pečky⋌ 6  2 1  3 40:44  7
7. Pátek⋌ 5  2 0  3 25:30  6
8. Český Brod⋌ 6  2 0  4 33:55  6