První utkání čtvrtfinálové bitvy přineslo nakonec překvapivě remízu. Kolín na ledě dominoval, ale namotivovaní domácí využili dvě přesilovky a jeden brejk a Kozly zaskočili.

Ve druhém utkání ale jejich houževnatost už body nepřinesla. Kolín si zkušeně dobruslil pro vítězství. V obou utkáních se střelecky dařilo zkušenému triu Král, Kadlec st., Kopecký. Gólově se ale blýskl i junior Zheliznyak a mladík Spitzer.

Solopisky – Kolín B 3:3

Branky: 9. Král (Kadlec st., Kopecký), 19. Kadlec st. (Kopecký, Král), 48. Kadlec st. (Král, Kopecký). Vyloučení: 7:5, navíc Fára (SOL) 10 min NESP. Využití: 2:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 0:2, 1:0, 2:1. Diváci: 50.

Kolín: Herman – Skokan, Marvánek, Sladký, Pokorný, Švanda, Hurt – Kadlec st., Král, Kopecký – Kadlec ml., Spitzer, Pešek – Minarčík, Hyšpler, Miška.

Kolín B – Solopisky 4:1

Branky: 6. Zheliznyak (Kopecký), 8. Kopecký (Kadlec st., Marvánek), 27. Kopecký (Kadlec st., Skokan), 41. Spitzer (Král, Hyšpler). Vyloučení: 5:7, navíc TS za faul Čelikovského (SOL). Využití: 2:0. Oslabení: 0:0. Třetiny: 2:0, 1:0, 1:1. Diváci: 250.

Kolín B: Martínek – Marvánek, Sladký, Skokan, Hyšpler, Švanda, Pokorný – Zheliznyak, Kadlec st., Kopecký – Spitzer, Král, Pešek – Minarčík, Kadlec ml., Miška.