Hokej

12.12.2017

Slánský Sekerka setnul soupeře tři vteřiny před koncem

Střední Čechy – Infarktové rozuzlení některých zápasů nabídlo čtrnácté kolo krajské hokejové ligy. Až do závěrečných momentů si na vítěze fanoušci museli počkat ve Slaném, ale také ve šlágru kola mezi Černošicemi a Benešovem.

10.12.2017

Kozlové dobyli jihočeskou tvrz

České Budějovice – Vítězství přivezli kolínští hokejisté z 20. kola 2. ligy, když porazili na jihu Čech českobudějovický David servis v Pouzar aréně. V zápase téměř celou dobu dominovali, a i když si ve třetí třetině na chvíli zkomplikovali cestu za třemi body, nakonec nezaváhali.

9.12.2017

Josef Vosický vzpomíná na dětství hvězd: Kluci měli touhu vyhrávat

Kladno /ROZHOVOR/ - Zatím poslední slavná generace českého hokeje přichází do vrcholných let. Hráči jako Jakub Voráček, Michael Frolík nebo Ondřej Pavelec mají pořád ještě hodně vysoké, nebo aspoň vysoké postavení v NHL a je prakticky jisté, že takových borců bude z českého pohledu v elitní zámořské soutěži dál ubývat. Myslí si to i známý kladenský kouč hokejové mládeže Josef Vosický. Právě jemu zlatá generace, kterou tvořili kromě jmenovaných hokejistů třeba i Jiří Tlustý nebo Jakub Valský prošla v dětství „pod rukama“.

8.12.2017

Dotřetice jedou hokejisté ven. Budou to i potřetí body?

Kolín – Třetí výjezd v řadě mají na programu na sobotu kolínští hokejisté. Z Klatov přivezli dva body za výhru 3:2 v prodloužení, ze Žďáru bod za prohru 4:5 v prodloužení a nyní je čeká zápas v Českých Budějovicích, kde se utkají letos už podruhé s tamním David servisem.

8.12.2017

Struhala a Neugebauer v poháru střelecky zářili

Poděbrady – Poděbradský pohár, soutěž amatérských hokejistů, vstoupil prvním kolem do odvetné části.

6.12.2017

Bod navíc Kolín neukořistil

Žďár nad Sázavou – Sedm z osmi branek v základní hrací době padlo v přesilovkách, ten poslední v power play. Žďár nad Sázavou jím vyrovnával na 4:4 utkání druhé ligy proti kolínským hokejistům. Nakonec bral výhru po trefě v prodloužení.

4.12.2017

Třináctku nepřežila jedna z pevností, ta boleslavská

Střední Čechy – Konec domácí neporazitelnosti, dlouhého čekání na výhru i vítězné šňůry pod novým trenérem. Také třinácté kolo krajské hokejové ligy bylo na události bohaté.

3.12.2017

Kozlové otočili zápas ve druhé třetině

Klatovy – Vypadalo to už na podobný scénář jako ve středu doma proti Táboru. Hokejisté Kolína nedávali branky a Klatovští postupně nenápadně navyšovali náskok. Ve třicáté minutě vedli 2:0.

2.12.2017

Kozly čeká náročný trip

Kolín - Tři výjezdy v řadě čekají v následujících osmi dnech kolínské hokejisty. Venkovní štaci začínají v sobotu 2. prosince v Klatovech.

1.12.2017

Trenér Kregl: Jágr? Obrovská encyklopedie znalostí

Kladno /FOTOGALERIE/ – Jaké byly hokejové hvězdy jako malí kluci? Jaké je to trénovat je teď, kdy už došly na vrchol a snaží se na něm udržet? Hodně takových informací může nabídnou mladý trenér z Kladna Jan Kregl (31).

1.12.2017

Vosy vedou jen díky skóre

Poděbrady – V Poděbradském poháru, soutěži amatérských hokejistů, bylo odehráno deváté kolo, poslední kolo první poloviny soutěže.

29.11.2017

Kozlové střelecky vyhořeli

Kolín – Tábor přestříleli 34:18, buly vyhráli 39:19, ale na góly prohráli 1:4. Střelecky se kolínským hokejistům v dalším kole druhé ligy nedařilo.

28.11.2017

Martínek: Bude to parádní zápas pro hráče i diváky

Kolín – Výhra 2:1. Sice tenká, ale za tři body. Kozlové prokázali dominanci, uspokojení a obětavé bránění. Nakonec je trenér Petr Martínek pochválil. Díky zisku tří bodů proti Moravským Budějovicím potvrdili čtvrté místo tabulky druhé ligy. Teď se chystají na dalšího soka.

26.11.2017

Těsnou bitvu vyhráli Kozlové. Potvrdili postavení v tabulce

Moravské Budějovice – Že to bude bitva o každý gól, se dalo čekat už před zápasem. Napovídal tomu první vzájemný letošní zápas i statistiky týmů. A potvrdilo se to. Těsnou bitvu v dalším kole druhé ligy vyhráli ve fotbalovém skóre 2:1 kolínští hokejisté.

24.11.2017

Kozlové budou hájit čtvrté místo

Kolín - Hokejisté Kolína v posledním kole druhé ligy byli blízko skalpu lídra. Dobře rozehraný zápas proti Havlíčkovu Brodu ale do vítězného konce nedotáhli a prohráli po nájezdech 3:4. V tabulce jsou na čtvrtém místě. Toto postavení budou v sobotu hájit na ledě pátých Moravských Budějovic.

23.11.2017

Křečhořské Vosy si smlsly na nymburských Hornetech

Poděbrady – Poděbradský pohár pokračoval dalšími zápasy. V soutěži amatérských hokejistů bylo odehráno osmé kolo.

21.11.2017

Martínek: Bod bereme, ale mohli jsme mít tři

Kolín – Po utkání se v něm mísily pocity radosti i smutku. Trenér hokejistů Kolína Petr Martínek mohl komentovat senzační výhru Kozlů proti prvnímu Havlíčkovu Brodu, ale jeho svěřenci inkasovali dvě minuty před koncem v oslabení a nakonec brali jen jeden bod za porážku 3:4 po nájezdech.

19.11.2017

Kozlové sahali po senzaci. S lídrem nakonec uhráli bod

Kolín – Dvě využité přesilovky a jedno oslabení. Obětavá hra plná napadání, těsného bránění, střeleckých pokusů. To bylo sobotní představení kolínských hokejistů. Perfektní výkon proti prvnímu týmu tabulky však na výhru nestačil. S Havlíčkovým Brodem prohráli 3:4 po samostatných nájezdech.

16.11.2017

Do Kolína přijíždí lídr

Kolín – První letošní vzájemný zápas by si kolínští hokejisté za rámeček nedali. Prohráli v Havlíčkově Brodě 1:7. Jenže to bylo v době, kdy se jim ještě nedařilo. Teď jsou přece jen v jiné etapě soutěže.

16.11.2017

Mač mezi Brkouny a Pátkem nabídl infarktový konec

Poděbrady – Poděbradský pohár pokračoval dalšími zápasy. V soutěži amatérských hokejistů bylo odehráno sedmé kolo.

14.11.2017

Benešov ovládl lví souboj, za výhru ale krutě zaplatil

Střední Čechy – Vzpouru posledních týmů skupin nachystalo desáté kolo krajské hokejové ligy. Neratovice si v souboji nováčků vyšláply na Kutnou Horu, Poděbrady zaskočily Příbram.

12.11.2017

Kozlové potvrdili roli favorita. Na jihu Čech sebrali tři body

Písek – Hokejisté Kolína se v dalším utkání druhé ligy v Písku pomalu rozjížděli, od druhé třetiny ale už nepřipustili komplikace, pomalu navyšovali vedení až na konečných 4:1.

10.11.2017

Kozlové zajíždějí do dalekého Písku

Kolín – Hokejisté Kolína poslední duel ve druhé lize nezvládli. Doma prohráli s posledním Pelhřimovem 5:6. Toto zaváhání mohou odčinit v sobotu proti dalšímu celku z jižních Čech. Od 17.30 hodin hrají na ledě předposledního Písku, s nímž se v letošní sezoně potkají podruhé.

10.11.2017

Body pro Vlašim, nedohraný zápas jde na vrub Buldoků

Střední Čechy – Žádné překvapení, natož zvrat. Hokejisté Neratovic prohráli na ledě nedohraný zápas krajské ligy s Vlašimí kontumačně 0:5. Očekávaný ortel vynesla sportovně-technická komise Středočeského krajského svazu.

9.11.2017

Křečhoř udržela neporazitelnost

Poděbrady – Poděbradský pohár pokračoval zápasy 6. kola.

7.11.2017

Základem úspěchu hokejistů byli gólmani

Rakovník /FOTOGALERIE/ – Velice povedený víkend mají za sebou hokejisté HC Rakovník. Áčko stejně jako v loňské sezoně doma rozstřílelo Žabonosy 7:1, rezerva si dokonce vyšlápla na lídra krajského soutěže – Kralupy, kterého zdolala po samostatných nájezdech.

7.11.2017

Neporazitelnost Benešova skončila u nejmladšího mužstva v soutěži

Střední Čechy – Nejen gólovými gejzíry, ale také nefalšovanými hokejovými bitkami se bavili fanoušci v rámci devátého kola krajské ligy.

6.11.2017

Martínek: Soupeř hrozil ze smrtících brejků a z nich rozhodl

Kolín – Útočili na šestou výhru v řadě, ale nebyli úspěšní. Kolínští hokejisté po měsíci okusili ve druhé lize hořkost porážky. Doma prohráli s Pelhřimovem 5:6.

5.11.2017

Zápas krajské ligy ukončila mela. Zapojili se pořadatelé i trenéři

Střední Čechy – Bitka mezi hokejisty Neratovic a Vlašimi se přenesla i mimo ledovou plochu.

4.11.2017

Kozlové doma padli v přestřelce s posledním Pelhřimovem

Kolín – Veselí v kolínském hokejovém týmu po sobotním zápase nepokračuje. Kozlové doma nestačili na poslední Pelhřimov. Po divoké přestřelce prohráli 5:6. V tabulce zůstali čtvrtí.