Mezi účastníky samozřejmě nechyběli ani reprezentanti kolínského regionu. „V soutěži družstev tři party ze Sboru dobrovolných hasičů Klučov – žáci, dorostenky a dorostenci – a s nimi i dvě dívky, sestry Lucie a Michaela Štolbovy z Červeného Hrádku,“ vyjmenoval Jan Hybler z SDH Klučov.


Zápolení žáků ve hře Plamen, jímž víkendový maratón začal, provázely v pátek až extrémní výkyvy počasí. Klučovské výpravě se úvodní den vcelku dařilo a po prvních dvou disciplínách držela pozici mezi nejlepší čtyřkou.


I během sobotního pokračování odváděli Klučováci kvalitní výkony. Chybám se nevyhnuli pouze v obou dráhových štafetách. V celkovém hodnocení svěřenci trenéra a vedoucího Zdeňka Měřičky vybojovali 5. místo.


Neděle v Čelákovicích patřila dorostu. Na dvě poloviny rozdělená klučovská mládež zapsala v úvodní disciplíně shodně 4. místo a na stejném postu setrvala i po štafetě a testu. Nejlepší výkon předvedla obě družstva druhými místy v závěrečném požárním útoku. Dorostenky tak odvezly celkové 4. místo, chlapci si dokráčeli pro bronzové medaile.


Souběžně se soutěží družstev se konalo i klání jednotlivců. Obě skromné hrádecké sestry příkladně zabojovaly a v silné konkurenci se rozhodně neztratily.


Rychlonohá Míša Štolbová se dokonce hned na začátku posunula do čela soutěže a nikoho už před sebe nepustila. Vítězstvím v Krajském kole jistě udělala velkou radost kamarádům ze Sboru dobrovolných hasičů v Červeném Hrádku, ale zároveň získala právo zúčastnit se mistrovství republiky v Třebíči. Spolu s ostatními potvrdila velmi dobrou úroveň hasičského sportu na Kolínsku.