Účastníka pražského přeboru díky skvělému finiši nakonec zdolali 3:2.

„Vstup do zápasu nám sice vyšel, dali jsme rychlý gól, ale pak jako bychom se z hřiště vytratili, čehož soupeř z jedné ze svých šancí využil a krátce před poločasem srovnal. Ve druhém jsme svůj herní projev nezměnili a Třeboradice šly deset minut před koncem utkání do vedení. Pak se kluci hecli a vítězství na svou stranu strhli až v samotném závěru. I tak máme co napravovat, s dnes předvedenou hrou rozhodně spokojeni být nemůžeme," řekl po utkání trenér Zdeněk Šmejkal strší a dodal: „Z důvodů dovolených a nemocí nejsme stále kompletní a jen doufám, že marodi se dají brzy dohromady, abychom mohli ladit tým na jarní odvety.

Autor úvodní branky zápasu Zdeněk Šmejkal mladší zdá se své svalové problémy vyřešil a opět se mohl zapojit do zápasového rytmu.

„Ne tak úplně, proto jsem hrál jen první poločas. Gól fajn, ale rozhodně ne hra, kterou jsme tady dnes předvedli," uvedl hrající asistent.

Český Brod ve skupině B čekají ještě dva soupeři, Benešov a pražská Admira. Ve skupině A se pak mezi sebou utkají pořádající Meteor, Zápy, Kladno, Vykáň a Libiš.

Branky: 5. Šmejkal, 84. Hanzl, 89. Křelina. Poločas: 1:1.
Český Brod: Polomský – Šmejkal, Hrdlička, Slicho, Petržílka – Moravec, Walter, Medek, Suk, Makovský – Havlíček. Střídali: Hanzl, Křelina, Smola.

(Mojmír Strachota mladší)