„Pro nás je to velmi krutý výsledek v porovnání s tím, co se dělo na hřišti, a to zejména 
v prvním poločase. Opět jsme začali velmi sebevědomě a aktivně, opět jsme si vytvořili minimálně tři vyložené gólové šance a opět jsme selhávali v zakončení. V prvním poločase mohu říct, že jsme byli lepším týmem. Na kolena nás bohužel srazily dva velmi laciné góly, na kterých se podílel náš mladý brankář, který zastupoval dva zraněné kolegy. Tyto dvě branky byly jedinými příležitostmi soupeře 
v prvním poločase. Do druhé půle jsme vstupovali s odhodláním vše zvrátit. Odhodlání nám vydrželo pouhé čtyři minuty, kdy po individuálních chybách dvou zkušených hráčů jsme obdrželi další dvě branky. Poté tým definitivně rezignoval a místo fotbalu začal hrát kopanou, která s fotbalem již neměla nic společného," konstatoval trenér Vladimír Zeman.

„Pochvala týmu za první poločas, na druhý musíme všichni rychle zapomenout," dodal.

Další utkání hraje Kolín 
v sobotu od 10 hodin na půdě pátého Liberce.

Sestava: Kristyán – Suchý, Zelenka, Machůrka, Pelikán – Bím, Záhora, Pánek, Vlášek – Nývlt, Šindelář. Střídali: Duba, Červeňák, Eiman.

Jediným střelcem byl Machůrka

O nic lépe se nevedlo mladým kolínským fotbalistům 
v kategorii U14. Se stejným soupeřem, jemuž patří první příčka, prohráli 1:7.

„Na rozdíl od předchozího domácího zápasu jsme bohužel proti lídrovi naší skupiny stačili pouze první poločas, druhý už byl zcela v režii Meteoru, který střílel jednu branku za druhou," přiznal vedoucí kolínského mužstva Petr Hejduk.

„Kluci se snažili a bojovali, ale tentokrát to nestačilo, protože soupeř byl fotbalovější a navíc se mu dařilo proměňovat šance na rozdíl od nás. My si je sice také vytvoříme, ale hrozně se při nich nadřeme na góly. Tak snad příští zápas se nám podaří napravit dojem na půdě Slovanu Liberec," dodal Hejduk.

Kolín je po jednadvaceti kolech na předposledním jedenáctém místě. V sobotu hraje od 11.45 v Liberci. Tomu patří čtvrtá příčka.

Branka: Machůrka. Poločas: 1:1.
Sestava: Folop – Nováček, Machůrka, Šulc, Jedlička – Koudela, Vejdělek, Novotný, Bukač – Šín, Suchý. Střídal: Šimurda.