„Věděli jsme, co musíme hrát, ale na hřišti se to moc plnit nedařilo. Začátek zápasu sice nebyl z naší strany špatný, bohužel pak jsme opět doplatili na individuální chyby a neproměněné šance,“ mrzelo po úvodní pětačtyřicetiminutovce vedoucího Romana Pěkného.

Po prvním poločase svítil na světelné tabuli jednoznačný stav 4:0 a nikdo nepochyboval, že body zůstanou domácím. Po přestávce však přišel uragán Tuchorazi, která během úvodních pěti minut dokázala vsítit tři branky a obdivuhodně se tak vrátila do zápasu. Na vyrovnání už však nedosáhla. Naopak Pátek přidal ještě dvě branky a definitivně rozhodl o osudu utkání.

„Co jsme neplnili v prvním poločase, to se dařilo z kraje toho druhého. Bleskově se nám podařilo dát tři branky a na hráčích bylo patrné, že se nechtějí jen tak vzdát. Bohužel pokusy o vyrovnání už se proměnit nepodařilo. Domácí jsme dlouho zlobili, ale ti nakonec dokázali přidat pojišťovací branku. Ta sice padla z ofsajdu, kdy k celé situaci došlo na úrovni naší střídačky, ale to se stává. Od té chvíle nám začaly docházet trochu síly a soupeř vstřelil ještě jednu branku,“ byl s výkonem týmu ve druhém poločase spokojen Roman Pěkný.

Branky: 6. a 70. Baran, 11. a 78. J. Fořt, 26. Kohoutek, 44. Kalina – 46. a 50. Topol, 49. Havránek z PK. Poločas: 4:0.
Tuchoraz: Matoušek – Vostrovský, Trnka, Klepal (41. Houžvička), Bílek – Novák, T. Černý, Koranda, Šafář – Havránek, Topol.