„V první patnáctiminutovce jsme měli obrovský tlak, ale bohužel se nám nepodařilo vstřelit alespoň jednu branku. Poté náš tlak polevil a Sázava vycítila šanci. Hra se přelévala ze strany na stranu. Těsně před poločasem přišla série několika našich standardních situací, která skončila stažením Suchánka ve vápně. Nařízenou penaltu proměnil Dittrich. Hostům se to nelíbilo, ale faulující hráč sám přiznal, že to penalta byla," uvedl trenér Martin Hruška.

„V druhém poločase nám docházely síly. Měli jsme několik příležitostí, bohužel střílení branek je pro nás teď velká bolest. Hráli jsme netrpělivě a často jsme se vrhali do bezhlavého útočení. Tím jsme nabízeli Sázavě okénka k brejkům. Ta jeden z nich potrestala a vyrovnala. Na týmu je znát, že se netrénuje a chybí fyzička. To nás pak stojí body," podotkl Hruška.

Ke konci zápasu se nechal vystřídat brankář Černý a jeho místo na penaltový rozstřel zaujal mladý Hruška. Ten dvěma zákroky vychytal druhý bod.

Branky: 45. Dittrich z PK – 64. Chrpa. Poločas: 1:0.
Polepy: Černý (90. A. Hruška) – Rak, Šťastný, Suchánek, Dittrich (46. Hejduk) – Tafel, Kmoch, Müller, Linhart – Javorek (80. Macháček), Kalivoda.