Třebovle – Radonice 0:2

Že bude zle a nedobře věstila už čtvrtá minuta. Předposlední Radonice zaskočily domácí z přímého kopu – 0:1. Vzápětí mohlo být sice srovnáno, bohužel se nepodařilo.
„Zápas jsem si představoval trochu jinak, takový vstup do jara jsem nepředpokládal. Myslel jsem si, že když budeme hrát doma, bude naše hra aktivnější. Jedna šance v první polovině, jedna po přestávce, to bylo za celé utkání z naší strany všechno," kroutil nevěřícně hlavou trenér Třebovle Vladimír Forman.

Jestliže byl první poločas špatný, v druhém to bylo ještě horší. A když hosté přidali v padesáté minutě druhou branku, bylo vlastně po utkání. Deset minut před koncem sice zvonila hostující tyč  branky, ale to si způsobili sami radoničtí fotbalisté.

„Z naší strany to byla v druhém poločase tragédie. Do přestávky tam možná nějaká aktivita sem tam byla, potom jsme totálně propadli. Po druhé brance už soupeř hru kontroloval, čekal na nás a chodil do brejků. Naše hra dnes postrádala chuť, chybělo nasazení, přesnost,  neudělali jsme prostě nic, hráli jsme maximálně po vápno. Jako kdyby to měl odehrát někdo za nás. Soupeř byl po vítězství hladovější a protože dal na rozdíl od nás i branky, zaslouženě zvítězil," dodal Forman.

Rozhodčí: Pospíšil. ŽK: 1:3. Diváci: 50. Poločas: 0:1.
Třebovle: Pokorný – Král (69. Růžek), Řádek (80. Hurt), Richter, Němec – Vnuk, Pop (82. Homolka), Dušek, Batelka – Hromádko, Končický.

(Miloslav Kapic)