„Utkání se soupeřem z druhé poloviny tabulky jsme začali, jak je naším zvykem, svižně. Již ve čtvrté minutě jsme zahrávali rohový kop. Soupeř hrozil z rychlých protiútoků a tak trochu zapomínal na defenzivu. Toho jsme využili v 21. minutě Holečkem. O sedm minut později předvedl z trestného kopu Lukáš Šindelář, proč mu tajně říkám Pirlo. Svou druhou branku přidal ještě za dalších šest minut. Poločas jsme zakončili velice pěknou akcí Karlem Holečkem, který si poradil s několika soupeři a ač mohl sám zakončovat, nezištně přihrál Veselému a ten si už věděl rady," popsal momenty první půle vedoucí mužstva Jaroslav Bejlek.

Po změně stran Kolín již tak úderný nebyl, přesto ještě stačil jednou skórovat.  „Přestože se druhý poločas již jen dohrával pro fotbalisty v nepříjemném počasí, kdy bylo teplo a dusno, přidali jsme ještě jednu branku. Po skvělém vykombinování obrany domácích dostal na stříbrném podnose předloženou svou šanci obránce Ondra Martikán a stanovil konečné skóre utkání. Dobrý pocit z tohoto utkání jsem měl nejen z vítězství, ale hlavně z přístupu hráčů 
k utkání. Hlavně z výkonu těch, o kterých se domnívám, že by to v letní přípravě mohli zkusit s A mužstvem dospělých. No a pak se uvidí," dodal Bejlek.

Kolín se vítězstvím posunul na pátou příčku tabulky. Další utkání sehraje v neděli doma. Od 10 hodin hostí třináctý Trutnov.

Branky: Šindelář 2, Holeček, Veselý, Martikán. Poločas: 0:4.
Sestava: Kmoch – Roman Fink, Martinek, Tafel, Martikán – Vejr, Veselý (55. Hubáček), Bora, Šindelář, Růžička (65. Jizba) – Holeček. ⋌