Svitavy U19 – FK Kolín 0:2

„Dnes jsme se nedostali ke své typické hře, vázla nám 
z nějakých příčin kombinace, přechod do útoku a opět jsme vyprodukovali spoustu zbytečných ztrát a nevynucených přihrávek. Přesto jsme si během zápasu vytvořili opět několik šancí, které jsme bohužel neproměnili," uvedl asistent Jaroslav Havrda.

„Domácí, ač byli v tabulce za námi, působili sympatickým dojmem. Sice se nám nebyli schopni vyrovnat v některých herních činnostech, zato to nahrazovali bojovností, rychlým přistupováním 
k hráčům a hráli na hranici agresivity, a to nám způsobovalo problémy. Ale důležité je, že jsme vyhráli venku, a to se počítá dvakrát, takže po téhle stránce určitě spokojenost," dodal Havrda.

Branky: 30. O. Martínek, 83. Krumholc. Poločas: 0:1.
Sestava: Dědek – Kubánek,  Herčík, Nekvinda, Daněk – Kotek (46. Krumholc),  Linhart, Štukhejl, Veselý – Bora (46. Šafranko), O. Martínek (72. Hubáček).

Varnsdorf U16 – FK Kolín 3:1

Vyrovnané utkání bez patřičné fotbalové kvality bylo vidět na stadionu v Rumburku.
„Do vedení šel soupeř po rohovém kopu, kdy míč prošel přes přední tyč až na pokutové území, kde ho domácí hráč poslal do sítě. Podobnou lacinou branku jsme vstřelili i my, kdy se trefil, za přispění brankáře, z přímého kopu Jakub Skořepa," popsal klíčové okamžiky první půle trenér Vít Caudr.

„Ve druhém poločase nám odcházely síly a to především kvůli špatnému výkonu hráčů U17. Některé z nich trenér vystřídal o poločase a na hřiště šli dva hráči kategorie U16. Třetí šel v jeho průběhu. A protože nám ještě chyběli tři hráči, tak jsme měli pouze jedinou možnost ke střídání," podotkl Caudr.

Stejně jako v první půli, tak i po změně stran se hrálo vyrovnaně. S nepřesnostmi na obou stranách. „Rozhodl dlouhý míč za naši obranu, kdy špatně přečetli hru náš střední obránce a brankář. Hráč domácích byl u míče dříve a do prázdné branky vstřelil gól. Náznaky našich šancí jsme nevyužili a tak soupeř pečetil výsledek ve druhé minutě nastavení, kdy jsme již hráli vabank," konstatoval Caudr.

„Utkání by podle průběhu slušela více remíza, ale soupeř nás potrestal za chybu při bránění jednoduchého míče, za naši obranu. Mohu být spokojen s tím, že jsme druhý zápas po sobě odehráli na slušné úrovni, což se nám dříve moc nedařilo. Ale do spokojenosti je opravdu hodně daleko. Jak jsem psal již dříve, tak utkání s výkonnostně podobnými soupeři ukazují, jaké máme obrovské mezery v technické úrovni. Chybí nám první dotyk s míčem, variabilita možností obejít hráče jeden na jednoho, kvalita přihrávky, atd. Prostě základní herní činnosti provádět v daleko větší kvalitě a rychlosti," dodal Caudr.

Branka: Skořepa. Poločas: 1:1.
Sestava: Terč – Zápotocký, Jelínek, Šamša, Kainar –  Klatka, Skořepa (55. Lacina) –  Chocholáč, Jehlička – Hybner.

Kolínští dorostenci kategorie U17 na stejného soupeře nestačili a prohráli 0:5 (0:4).