Svitavy U12 - FK Kolín 2:8

„Vždy před každým utkáním si s klukama stanovujeme cíl. Jasným cílem do tohoto utkání bylo uhrát remízu a získat potřebný bod k tomu, abychom opustili dno tabulky. Řekli jsme si, co chceme hrát a jak chceme hrát," uvedl trenér Kolína Vladimír Zeman.

„Utkání začalo tím, že náš soupeř na nás kopal hned ve druhé minutě penaltu, kterou proměnil. Během asi tří minut se podařilo týmu A vyrovnat a od té chvíle hrálo na obou hřištích už jen jedno mužstvo. Naši hráči, jako by byli politi živou vodou, rozehráli na obou polovinách koncert a předváděli zatím svůj nejlepší výkon v soutěži. V prvním poločase tým A nasázel soupeři tři branky a žádnou neinkasoval. Ve druhé polovině utkání převzal taktovku tým B, který vstřelil čtyři branky do sítě soupeře a bohužel také jednu do vlastní. To ale rozhodně nepokazilo hráčům radost z dalšího vítězství. Svůj cíl jsme nad míru splnili a se stejným cílem budeme i tento čtvrtek od 15.00 hodin nastupovat na domácím hřišti proti Liberci. Pochvala za předvedený výkon patří všem hráčům, předvedli jak týmový výkon, tak se dařilo i v individuálních soubojích se soupeřem," dodal Zeman.

Branky: J. Trnečka 3, Kuchař 2, Tichý, Duba, Chadraba. Poločas: 1:3.
Sestava A: Veselý – Vlášek, Hejduk, Prokůpek, Kuchař, Tichý, Vacka, Pokorný. Sestava B: Zeman – Dientsbier, Hoření, Barták, T. Trnečka, J. Trnečka, Chadraba, Duba.