„K tomuto zápasu není moc co říkat, protože po celý zápas jsme se bohužel marně snažili vstřelil gól. Naopak soupeř nás trestal po každé naší chybě v obraně. A hlavně díky našemu brankáři nebylo skóre na naší straně ještě vyšší. Hráčům bych chtěl vzkázat jedno, pokud se nedaří herně, tak se alespoň bojuje nadoraz, a to bohužel většina našich hráčů nedělá. Na tom musíme při tréninku zapracovat a doufat, že se to zlepší," řekl nazlobený vedoucí mužstva Petr Hejduk.

Kolínu patří po pěti odehraných kolech se ziskem dvou bodů poslední dvanácté místo. O další body bude bojovat v sobotu v Jablonci nad Nisou, který je naopak první.

Sestava: Krob – Jehlička, Hoření, Bím, Zelenka – Vlášek, Chadraba, Vacka, Machurka – Novotný, Jedlička. Střídali: Suchý, Řehák.

Bojovnost nestačila, chyběly góly

Bojovali jako lvi, přesto to nestačilo. Fotbaloví starší žáci FK Kolín (U14) v dalším kole České ligy prohráli v Chrudimi 0:2 (0:1). „Hráči obou těchto mužstev hráli hezký kombinační fotbal se spoustou šancí na obou stranách," konstatoval vedoucí mužstva Petr Hejduk.

„V prvním poločase  se ujala Chrudim vedení, ale naši hráči se neustále snažili hrát kombinační fotbal. Jinak celý zápas byl vyrovnaný, ale naše koncovka byla dnes špatná. Když už jsme se dostali do šance, tak jsme to řešili buď špatným zakončením nebo zbrklou přihrávkou. Jinak nelze upřít všem klukům snahu, jenom chyběly góly," dodal Hejduk.

Hráči kolínské čtrnáctky jsou v průběžné tabulce na posledním dvanáctém místě. Vylepší si v sobotu toto nelichotivé postavení v Jablonci, který je šestý?

Sestava: Folop –  Suchý,  Machurka, Šulc, Vejdělek – Moravec, Šimurda, Šín, Novotný –  Juřica, Bukač. Střídali: Jedlička, Koudela.