„Zápas začal v poměrně svižném tempu, ale již ve 4. minutě po standardce Kladna a chybě v obraně se hosté ujali vedení. O chvíli později se Suk proháčkoval až do vápna, kde se po faulu na něj kopala penalta, kterou Makovský proměnil. V první půli jsme Kladno přehráli a byli lepší,“ uvedl vedoucí mužstva Jan Křen.

„Druhý poločas za kvalitou z první půle zaostával. Přesto jsme strhli vedení na svoji stranu. V závěru po chybě kladenských obránců šel Medek sám na brankáře, obešel i jeho a dával do prázdné,“ popsal klíčovou situaci Jan Křen.

V kádru Českého Brodu oproti podzimní části k velkým změnám nedošlo. „Nikdo zatím neodešel, na zkoušku naopak přišel dvaadvacetiletý útočník Jakub Moravec z Neratovic,“ objasnil Křen.

Český Brod bude mít pestrou zimní přípravu. „Hráči budou trénovat v terénu okolo Brodu, dále na umělce v Kounicích a Kostelci nad Černými lesy a jednou týdně budou chodit do posilovny,“ nastínil Jan Křen.

Kromě generálky s Dvorem Králové odehraje všechny přípravné zápasy na turnaji na Meteoru. Druhým soupeřem bude v sobotu od 10 hodin Hořovicko.

Branky: 10. Makovský z PK, 80. Medek - 4. Suchý. Poločas: 1:1.
Český Brod: Polomský – Carda, Hrdlička, Marek, Smola – Gajdasz, Suk, Medek, Skořepa, Makovský – Fikejz.
Střídali: Drápela, A. Moravec, J. Moravec, Nekolný, Šmejkal, Michálek.