„Paradoxně v první půli jsme hráli líp, než ve druhý, kde jsme výsledek otočili,“ přiznal trenér Jaroslav Havrda.

„Naše vítězství bylo zasloužené. Byli jsme na tom líp i kondičně. Ale neřekl bych, že stoprocentně zvládáme venkovní zápasy, jenom se nám venku hraje líp,“ dodal.

 Kolín se brzy dostal do vedení, když se trefil Mlynka. Pak však v průběhu hry třikrát inkasoval a nevypadalo to s ním dobře. Ze šoku se ale brzy otřepal. K obratu zavelel Veselý, který se na obratu podílel dvěma góly. Přesně mířili ještě Janecký a v nastaveném čase Jindřich.

„V poslední době zvládáme vstupy do utkání, což potvrdil Mlynka, který dostal šanci od začátku. A za důvěru se odvděčil parádním výkonem. Bohužel následně jsme inkasovali. Za stavu 1:1 měl tutovku Vácha, jemuž střelu z voleje vyrazil gólman a po něm Janecký. Ten přestřelil bránu ani ne z malého vápna,“ kroutil hlavou Havrda.

„Zatímco vstup do zápasu jsme měli dobrý, do druhé půle hororový. Z ničeho nic jsme prohrávali 1:3 a musím říct, že po mentální stránce to nebylo ideální, ale kluci ukázali charakter. Když jsme dali kontaktní gól, domácí začali bránit výsledek. Nám se ale podařilo výsledek otočit. Byl to hezký závěr. Dneska se nám to všechno sešlo. Kluci, kteří dostali šanci od začátku, se uvedli dobře. Vácha s Nešporem slavili narozeniny, takže dostali krásný dárek. Také mě těší, že jsme si vzali zpátky body, které jsme doma ztratili proti Vykáni,“ konstatoval Jaroslav Havrda.

Branky: 32. a 52. Krejčík, 55. Čížek - 13. Mlynka, 58. a 85. Veselý, 71. Janecký, 91. Jindřich. Poločas: 1:1.

Kolín: Kadlec – Živný, Šourek, Nešpor, Seifert – Čapek, Veselý (85. Šindelář), Němeček - Vácha, Janecký, Mlynka (69. Jindřich).