A zatímco v divizi se doma radoval po výhře 2:0 Převýšov, nyní stejným poměrem zase zvítězil Kolín, čímž si udržel čtvrtou příčku v soutěži. Zároveň připravil Převýšov o domácí neporazitelnost.

„Připravovali jsme se na to, že je tady malé hřiště, že to bude specifické utkání. Vyšla nám i taktika, že jsme dvakrát udeřili z rychlého protiútoku.  Věděli jsme, že obrana Převýšova není v takové kondici, aby tomuhle zabránila. A to se potvrdilo. Přesto musím před domácími smeknout, protože i za stavu 0:2 podali srdnatý výkon a určitě si zasloužili dneska vstřelit nějaké branky, ale my jsme měli v brance vynikajícího Hankiče, proto je výsledek takový, jaký je," uvedl trenér Kolína Roman Veselý.

„V zajímavém zápase jsme byli možná i fotbalovějším týmem. Vytvořili jsme si také dost šancí, ale bohužel rozhodla rozdílná produktivita. My jsme gól schopni dát nebyli, soupeř ano, a proto vyhrál," řekl trenér Převýšova Bohuslav Pilný. „Prohráli jsme poprvé za rok a půl doma v Převýšově. O to víc mě mrzí, že zrovna s Kolínem, kde jsem také trénoval. Kromě zahozených šancí hráčům těžko něco mohu vytknout, odvedli herně dobrý výkon," dodal.