FK Kolín U19 - Viktoria Žižkov 4:2

„Moc se nám nevyvedl vstup do utkání, nedali jsme si kloudnou přihrávku a na konci první patnáctiminutovky jsme zbytečně inkasovali z první vážnější šance hostů. Poté jsme přeskupili řady, a to se ukázalo jako dobrý tah k dalšímu průběhu. Začali jsme lépe kombinovat a vytvářet si šance, po jedné 
z nich se po půl hodině trefil po rychlé akci a finální přihrávce Martínka Veselý. Za další čtyři minuty jsme krásně zakombinovali a po prostrčení Bory se v ideální pozici nemýlil Martínek. V tu dobu jsme měli jednoznačně navrch, jen škoda, že jsme nevyužili další možnosti," popsal klíčové okamžiky první půle asistent Jaroslav Havrda.

„Do druhé půle jsme šli s cílem navázat na posledních 25 minut z první půle, bohužel, jak to někdy bývá, byli jsme myšlenkami ještě v kabině a po chybě ve středu pole Viktoria chybu využila. Tady se lámal chleba a nám se po deseti minutách podařilo znovu strhnout vedení na svou stranu, rychlou akci zakončil Veselý, který byl ve správnou chvíli na správném místě. Pak jsme měli nějaké šance, které jsme nevyužili, hosté hrozili nakopávanými míči a občas to bylo hodně složité, ale konec střetnutí jsme si již pohlídali a tři minuty před koncem korunoval svůj výkon hattrickem Veselý," podotkl Havrda.

„Bylo vidět, že jdeme více za vítězstvím než soupeř. 
Ke konci střetnutí jsme nastřelili ještě dvě tyče, takže asi vzhledem k celkovému vývoji jsme vyhráli zaslouženě. Viktorka potvrdila svou kvalitu a prognózy o těžkém zápase se jen potvrdily. Této výhry si moc vážíme a kluky musíme jednoznačně pochválit za dobrý přístup a kolektivní výkon," dodal Havrda.

Branky: 30., 55. a 87. Veselý, 34. D. Martínek. Poločas: 2:1.
Sestava: Frinta – Kafka, Daněk, Nekvinda, Herčík – Jonáš (80. Kubánek), Veselý,  Štukhejl, Bora – Linhart (75. Hubáček), D. Martínek (87. Jedlička). ⋌