Velim B - Tupadly 3:0

V utkání rozhodovala především bojovnost hráčů. V první půli měli více ze hry hosté, ovšem domácí několika skvělými zákroky podržel brankář Svoboda. V druhé byla lepším týmem Velim, která se svou kombinační hrou dostala do šancí, které dokázala proměňovat. Nejdříve skóroval v 55. minutě z pokutového kopu Hájek. V 72. minutě se do listiny střelců zapsal Rössler, který se trefil hlavou po přihrávce Brusche. Rössler vstřelil i poslední branku utkání, když se trefil v 89. minutě. ,,Na tomto špatném terénu to bylo o bojovnosti. My jsme dobře kombinovali a podržel nás brankář Svoboda," řekl po utkání kouč velimské rezervy Miroslav Cmár.
Branky: 72. a 89. Rössler, 55. Hájek z PK. Rozhodčí: Karlík. ŽK: 3:3. Diváci: 60. Poločas: 0:0.
Velim B: Svoboda - Kyncl, Dejmek, Srp, Čepelák - Brusch, Rössler, Hájek, Hlavatý (75. Ptáček) - Nedbal Jiří, Kostka (46. Hruška Radek).