„Za celou přípravu jsme ani jednou neprohráli, ale až příští víkend se ukáže, jestli to bylo něco platné. Hráčům by to ale mělo pomoci v jejich sebevědomí,“ uvedl trenér Vladimír Malinovský.

„Na druhou stranu jsme zase inkasovali tři branky se soupeřem z nižší soutěže. I když Hlízov patří svojí kvalitou o patro výš. Navíc je potřeba přiznat, že dvě branky padly po velkých chybách obou našich gólmanů,“ podotkl.

Velim narazila na velmi silného protivníka, který jasně vede jednu skupinu I. B třídy.

„Na útočné polovině jsme toho předvedli mnohem více ve druhém poločase. Hlízov výborně bránil, neotvíral zadní vrátka a měli jsme hodně těžké, abychom se do jejich pevné obrany dostali. Kluci měli v zápase poslední možnost ukázat, že patří do základní jedenáctky na první jarní utkání. A někteří to využili,“ dodal Malinovský.

První jarní kolo nehraje Velim doma v neděli, jak je zvyklá, ale zápas odehraje už v sobotu od 14 hodin. Soupeřem velimských fotbalistů budou Luštěnice.

Branky: Kasal, Kukal, Jansta. Poločas: 1:1.
Velim: Dejmek (46. Svoboda) – Procházka, Hartig (40. Víšek), Hrabal, Martikán – Jansta (46. Zajíc), Kopáček, Novotný (53. Jehlička, 65. Jansta) – Kasal, Ceral (46. Kadlec) – Kukal.