Jablonec B – Velim 0:1

Jablonci se na týmy z Kolínska nedaří. Minulý týden prohrál v Polepech (0:3) a náladu si nezlepšil ani proti Velimi. Ta na hřišti v Českém Dubu vyhrála díky brance Snopa.

„Jablonec na nás od začátku vlétl. My se asi deset minut rozkoukávali, protože nejsme zvyklí hrát takhle brzo. Pak se hra vyrovnala, ale odvíjela se od vápna k vápnu. Branku jsme dali po zaváhání domácí obrany. Jeden stoper to dával tomu druhému, mezi ně ale vlétl Snop a nekompromisní ranou zavěsil," popsal první poločas vedoucí Velimi Jindřich Skala.

„Druhý poločas začal úplně stejně jako ten první. Domácí začali náporem, který ale postupně ustával. My měli několik nebezpečných střel. Třeba Vácha to trefil tak, že to lízlo břevno. Do břevna mířil v první půli také Ujec. Naše vítězství mohlo být vyšší, takhle bylo vybojovaný. Na druhou stranu musím říct, že i Jablonec měl šance, ale Svoboda nás v pravý čas podržel. Chytil minimálně dva góly," podotkl Skala.

Branka: 40. Snop. Rozhodčí: Baum. ŽK: 4:3. Diváci: 40. Poločas: 0:1.
Velim: Svoboda – Parys, Antoš, Jeníček, Seifert (55. Šusta) – Vácha, Ujec, Marek, Urban – Melechovský, Snop (88. Pazderka).