„Prvních třicet minut se hrálo jen na naší půlce a jen dobré zákroky Svobody nás držely při hře. První branka padla po našem rohu a rychlém brejku, který se nám nepodařilo přerušit. Ke konci poločasu se hra srovnala a vyrovnat mohl Kasal, ale jeho hlavička po rohu jen těsně minula branku. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a Kukal trefil tyčku. Bohužel hned z protiútoku a nedůrazu u lajny zvýšili domácí na 2:0. Poté Hartig pustil míč Kukalovi a ten prostřelil vyběhnutého gólmana. Radost trvala jen minutu. Domácí hráč předložil z pravé strany volnému spoluhráči a ten prostřelil Svobodu. Hned na to prošel Kasal až do malého vápna, ale nahrával, bohužel Kukal a Zajíc na míč nedosáhli. A tak se trestalo na druhé straně po naší hrubce. Skóre uzavřel asi nejlepší hráč na hřišti, Hájek, který utekl a obstřelil Svobodu. Začátek zápasu z naší strany byl bojácný a jen jsme se bránili. Druhý poločas byl z naší strany lepší, ale opět se neproměnily šance, ale hlavně jsme góly domácím darovali. Když dáme kontaktní gól, tak za minutu uděláme hrubku a je po zápase. Domácí mají velice zkušené mužstvo a to naše chyby hned trestalo. Opět se potvrdilo, že venku nepředvádíme to, co doma," posteskl si trenér Jiří Ceral.

Branky: 10. a 84. Hájek, 53. Musil, 62. Jurčík, 80. Buldra – 61. Kukal. Rozhodčí: Pudil. ŽK: 2:2. Diváci: 55. Poločas: 1:0.
Velim: Svoboda – Kyncl, Hrabal, Hartig, Vlk (67. M. Kosina) – Kopáček, Zajíc (88. Jelínek), Martikán, Jansta – Kasal (85. Jehlička), Kukal.