„Ze tří přípravných utkání, která máme za sebou, nás prověřily Rejšice nejvíce. Mají velkou obrovskou kvalitu. Pro nás mělo utkání kondiční charakter a prověřilo především naši defenzivu,“ uvedl trenér Vladimír Malinovský.

Jeho tým zvítězil i přesto, že herně neoslnil. „Hosté byli po celý zápas lepší, nám se ale podařilo proměnit tři brejkové situace. Několik našich akcí, hlavně v prvním poločase, bylo docela pohledných a hlavně jsme se i proti tak silnému protivníkovi dokázali dostat do šancí,“ podotkl Malinovský.

„Zápas jsme výborně odbránili. Rejšice měly po změně stran drtivou převahu. Dostali jsme dva góly, ale vítězství jsme uhájili. Byla to výborná příprava, jen je škoda, že nám chybělo osm hráčů, že si i oni nemohli proti takovému týmu zahrát,“ přiznal velimský trenér.

Další přípravné utkání sehraje Velimi v sobotu. Od 13 hodin hostí na umělé trávě v Poděbradech Horky (lídr krajského přeboru).

Branky: Novotný 2, Kukal. Poločas: 2:0.
Velim: Dejmek – Kedršt, Hartig, Hrabal, Kyncl – Zajíc (46. Jehlička), Kopáček (60. Zajíc), Novotný (46. M. Kosina) – Kasal, Kadlec – Kukal.