„Dnes jsme si určitě nezasloužili prohrát. Proti kvalitnímu soupeři jsme odehráli vcelku vyrovnané utkáni," uvedl trenér Jiří Ptáček.

„Už ve 4. minutě jsme šli do vedeni po kombinaci z pravé strany. V 18. minutě Janstovu střelu gólman jen vyrazil před Šmejkala, který ale nedokázal dostat míč do branky. Hosté vyrovnali střelou zpoza vápna po odraženém balonu a do vedení šli také střelou, tentokrát z odraženého míče ve vápně. V druhé půli jsme hrozili dlouhými nakopávanými balony do vápna, ale vytvořili jsme si už jen jednu tutovku po rohu, kdy Kosina hlavou z malého vápna minul branku. Hosté hráli na brejky a po jednom z nich po údajném faulu gólmana odpískal rozhodčí penaltu, kterou vzápětí odvolal po přiznání hostujícího hráče," popsal klíčové okamžiky zápas Jiří Ptáček.

Branky: 4. Teslík - 27. Braborec, 40. Kovařík. Rozhodčí: Divílek. ŽK: 5:3. Diváci: 150. Poločas: 1:2.
Velim: Svoboda – Kyncl, Regner, Martikán, O. Kosina (81. Srp) – Bečvařík – Zajíc (70. M. Kosina), Hruška, Teslík, Jansta – Šmejkal (70. Kesner).