„Sice jsme i podruhé vyhráli a nastříleli jsme dost gólů, s hrou však spokojený nejsem. Měli jsme málo pohybu a hodně zbytečných ztrát. Dostali jsme tři branky, dvě z nich byly hodně laciné,“ uvedl trenér Velimi Vladimír Malinovský.

„Vítězství je pozitivní do další části přípravy, ale nelze jej brát moc vážně. Zápasy v přípravě nejsou důležité, v sezoně se hraje úplně jinak. Je však potřeba odevzdat na hřišti maximum a to jsem u většiny hráčů tentokrát postrádal,“ dodal.

Velim se může pochlubit skvělou ofenzivní silou. Jedenáct gólů za dva zápasy hovoří jasně.

„Šest gólů v síti soupeře je potěšujících, ale nelze to přeceňovat. Kdybychom byli přesnější a důslednější, mohli jsme si vytvořit mnohem více šancí, ale často jsme hráli moc složitě,“ přiznal Malinovský.

Ten proti Chlumci představil jednoho nováčka – Daniela Procházku, který je odchovancem FK Kolín, naposledy působil v Poříčanech.

Další utkání hraje Velim v sobotu. Od 10 hodin hostí na umělé trávě v Poděbradech Rejšice.

Branky: Zajíc 3, Hruška, Jeník, Kasal. Poločas: 2:1.

Velim: Dejmek – Procházka (46. Kyncl), Martikán, Hartig (46. Hrabal), Kedršt (70. Procházka) – Jansta (46. Zajíc), Kopáček (46. Ceral), Jeník (70. Hruška), Hruška (46. Jehlička) – Kasal (46. Kadlec), Novotný (70. Kasal).