„Divišov nás hodně potrápil. Byl hodně nepříjemný, hlavně první poločas. Druhy poločas jsme šli na krev a to se vyplatilo. Dík patří také brankáři Svobodovi, který nás hodně podržel," uvedl trenér Jiří Ceral.

První poločas se Velimi hrubě nepovedl. Dostala dva góly. „Hrači si mysleli, že nám dá Divišov body zadarmo. Na hřišti od nás byli jen tři hráči, kteří chtěli hrát. První šanci měl Novotný, který šel sám na branku, ale nepochopitelně zasekl a následně míč ztratil. Po standardce jsme neodvrátili odražený míč a soupeř prostřelil Svobodu. Po chvíli jsme vyrobili velkou hrubku a hráč šel sám na Svobodu a nedal mu šanci. Obě branky jsme soupeři darovali. Snížit mohl v poslední minutě poločasu Zajíc, ale z dobré pozice hlavou minul," podotkl Ceral.

Po změně stran se Velim ukázala úplně v jiném světle. „V kabině přišla velká domluva a hlavně vyhecovaní, a to pomohlo. Po centru Kovaříka snížil Jansta, následně si centr Kyncla srazil hráč soupeř hlavou dal vlastní branku. Velký obrat dokonal Kasal, který dorazil střelu Hrušky, kterou brankář vyrazil před sebe," popsal góly Jiří Ceral.

Branky: 51. Jansta, 57. Macháček vlastní, 67. Kasal – 8. Macháček, 16. Pekárek. Poločas: 0:2.
Velim: Svoboda – Kyncl, Hartig, Hrabal, Martikán – Kopáček – Zajíc (46. Kovařík), Hruška, Jansta (82. Vlk) – Kasal (75. Kukal), Novotný (89. O. Kosina).