„Zase nám podařilo vybojovat dobrý výsledek s týmem krajského přeboru. Opět jsme výborně bránili a soupeře jsme nepouštěli do šancí. Jediný gól jsme dostali po standardní situaci, kdy jsme nechali zcela volného hlavičkujícího hráče,“ uvedl trenér Vladimír Malinovský.

Velim se proti lídrovi krajského přeboru prezentovala výbornou hrou. Jenom škoda promarněných šancí.

„V utkání jsme měli více vyložených šancí než soupeř, s čímž můžeme být spokojeni. Ještě je potřeba nějaké šance proměnit. Ale je to jen příprava a na výsledku nezáleží. Může nás těšit herní projev, který byl dobrý. Na naši hru se dalo koukat, ale důležité bude, zda budeme schopni přenést herní projev do mistrovských utkání,“ podotkl Malinovský.

Poprvé si ve velimském dresu zahrál zkušený Petr Víšek, který působil naposledy ve Staré Boleslavi. „Ukázal, že má přehled a svoji premiéru zvládl více než dobře,“ dodal kouč.

Další duel sehraje Velim v sobotu 17. února. Od 10 hodin hostí na umělé trávě v Poděbradech Bečváry.

Branka: Kadlec. Poločas: 0:0.
Velim: Dejmek – Martikán (46. Kyncl), Hartig (46. Víšek), Hrabal (68. Martikán), O. Kosina (46. Kopáček) – Zajíc (46. Jehlička), Kedršt (68. O. Kosina), Ceral (68. Novotný), Hruška – Kasal (46. Kukal), Novotný (46. Kadlec).