Velim - Týnec nad Sázavou 2:0

„V prvním poločase byla hra vyrovnaná, soupeř měl dobře zorganizovanou defenzivu, ale bezzubý útok. My jsme se snažili hrát rychle, ale finální přihrávky nebyly přesné. Dařili se nám ale standardní situace, ze kterých jsme byli nebezpeční. Z nich a z brejků jsme si vytvořili asi pět vyložených šancí, ale Týnec měl v brance výborného brankaře. Teprve ve 32. minutě jsme skórovali. Jeník se uvolnil, přesně našel Hrabala a ten se hlavou nemýlil," popsal průběh první půle trenér Velimi Jaroslav Češpiva.

„V poločase jsme si řekli, že na soupeře vletíme a rozhodneme utkání. Ale nebylo tomu tak. Polevili jsme v nasazení. Soupeř začal mít převahu, naše defenzivní činnost ale byla výborná. Zápas mohl rozhodnout Slavík, který šel sám na brankaře, ale trefil ho do nohy. Po brejcích přišly další šance, ale nedařilo se je proměnit. Sedm minut před koncem uvolnil Slavík Dostála a ten pojistil tři body," ulevilo se Češpivovi.

„Vyhráli jsme zaslouženě a jsem potěšen, že trenér i hráči hostí nám po zápase složili poklonu. Týnec je vždy férový soupeř. Naše hráče musím pochválit za dobrou defenzivní činnost, ale vylepšit se musí koncovka," dodal Češpiva.

Branky: 32. Hrabal, 83. Dostál. Rozhodčí: Klečka. ŽK: 1:4.  Diváci: 40. Poločas: 1:0.
Velim: L. Svoboda – Kyncl, Hrabal, Seifert, Vácha (52. Ulrych) – Nedbal, Jeník, Teplý, Jansta (70. Kovařík) – Dostál, Slavík (85. Zajíc).⋌