„Dnes jsme opět nechytili začátek utkání a po chybě u brankové čáry jsme inkasovali už ve 4. minutě. Ve 20. minutě měli domácí tutovku, kterou ale Daněk zlikvidoval. Naše první šance přišla až v 25. minutě, kdy Bečvařík vysunul Teslíka, ale jeho střelu gólman vyrazil. O dvě minuty vyrovnal Regner nádherným lobem skoro z poloviny hřiště. Těsně před poločasem jsme předvedli nejhezčí akci zápasu po ose Jansta – Šmejkal – Dostál, která skončila excelentním zákrokem domácího gólmana. Bohužel tato akce byla z naší strany poslední. Ve druhé půli jsme si už nic nevypracovali a náš výkon postrádal kvalitu. V 66. minutě jsme naprosto zbytečně a nezodpovědně faulovali na pravé straně a z následné standardky jsme dostali rozhodující gól," řekl po utkání trenér Velimi Jiří Ptáček.

Branky: 4. Mihovský, 66. Kalina – 27. Regner. Rozhodčí: Roth. ŽK: 0:8. Diváci: 150. Poločas: 1:1.
Velim: Daněk – Kyncl (80. Zajíc), Hrabal, Regner, Martikán – Jansta (67. Nedbal), Bečvařík, Srp (62. Kesner), Teslík – Dostál, Šmejkal.