„Ve 20. minutě poslal Zajíc dlouhý pás na Ramšáka a ten proměnil nájezd v první branku. Ve 28. minutě nás podržel Svoboda, kdy vytáhl zblokovanou střelu na roh. Třicátá minuta a perfektně vyřešena situace našich útočníků Kukala a Ramšáka, kdy druhý jmenovaný zakončoval do odkryté branky. Po hodině hry poslal Jansta kolmici mezi stopery a Ramšák dovršil hattrick. Při čtvrté brance jsme předvedli rychlý protiútok a následně rozebrali obranu soupeře. Hruška si položil dva hráče a přehodil brankáře a upravil na konečných 4:0. Soupeř byl do stavu 2:0 hodně silný na balónu a byl více ve hře. My jsme ale dávali branky. Třetí brankou soupeř odpadl a my mohli přidat více branek. Toto vítězství je pro nás velice důležité, protože týmy za námi bodovaly," uvedl asistent Jiří Ceral.

Branky: 20., 33. a 64. Ramšák, 76. Hruška. Rozhodčí: Šulcová. ŽK: 1:3. ČK: 0:1. Diváci: 60. Poločas: 2:0.
Velim: Svoboda – Kyncl, Hrabal, Hartig ((70. Kesner), Vlk – Zajíc (54. Sabó), Martikán, Hruška (80: Srp), Jansta – Kukal (83. Nedbal), Ramšák (70. Slavík).