Velim - Sázava 3:1

„Řekl bych, že po většinu zápasu jsme byli určitě aktivnějším a lepším týmem a že výsledek je pro našeho dnešního soupeře milosrdný, protože šancí ke skórování jsme měli minimálně deset." uvedl trenér Velimi Jan Holík.

„Naši první branku rozhodčí neuznal, asistent zamával ofsajd, v průběhu prvního poločasu praporek ještě zvedl alespoň sedmkrát. Potom jsme si dali vlastní gól, když se nedohodli gólman a stopeři. Byla to ojedinělá akce Sázavy z poloviny hřiště. Vyrovnával po trestném kopu Jeník, už před tím ale sám před bránou dával těsně vedle. Po přestávce jsme soupeře přitlačili, vedení nám zajistil hlavou Lev do prázdné branky po centru Nedbala. Měli jsme spoustu šancí, tradičně ovšem neproměněných. Soupeř hrál na náhodu, prakticky nic neměl. Až v závěru a to při nás stálo štěstí. Jednou to bylo břevno, podruhé dobře zasáhl brankář Svoboda," podotkl Holík.

Definitivní tečku udělal Vaněk po krásné přihrávce Teplého. „Myslím si, že jsme mohli a měli dát podstatně víc gólů, koncovka je to, co nás trápí. Se třemi body jsme ale velice spokojeni, potřebovali jsme je pro další vývoj v tabulce," řekl závěrem Jan Holík.

Branky: 35. Jeník, 52. Lev, 87. Vaněk –  9. vlastní. Rozhodčí: Asník. ŽK: 0:0. Diváci: 100. Poločas: 1:1.
Velim: Svoboda – Kyncl, Hrabal Seifert, Vácha – Jeník, Teplý, Kesner, Nedbal – Lev (73. Vaněk), Dostál (65. Jansta).