„Velmi těžko jsme skládali sestavu, neboť ještě těsně před utkáním onemocněli dva hráči a navýšili počet marodů na šest, vesměs hráčů základní sestavy," posteskl si trenér Josef Košátko.

„Přesto se nám prvních třicet minut povedlo. Soupeře jsme zlobili nebezpečnými protiútoky a dokonce se ujali vedení, když se hezky trefil Saulich. Opět však přišel náš obvyklý výpadek, kdy naše obrana třikrát hrubě chybovala a domácí v rozmezí mezi 39. a 45. minutou otočili skóre. Těsně po přestávce došlo 
k další hrubce a opět jsme inkasovali. Po vystřídání se ještě zranil Ludvíček a do pole musel náhradní brankář Terč. Nicméně velkou aktivitou vystřídavších Matěje Nováka a Rosendorfa jsme si začali vytvářet šance, snížili a ještě zavraždili další tři tutovky. Velmi mě mrzí to, že soupeři svými hrubkami góly doslova darujeme. Pochvalu zaslouží hráči kategorie U 17 Matěj Novák a Standa Rosendorf," dodal Košátko.

Další utkání hraje Kolín v neděli doma. Od 10 hodin hostí druhou Chrudim.

Branky: Saulich, Rosendorf. Poločas: 3:1.
Sestava: Karban – Jirků, Nekolný, Fuxa, Potůček – Piskač, Stránský – Saulich (46. Rosendorf), Kasal, Ludvíček (55. Terč) – Dudla (46. M. Novák).