„Blahopřeji soupeři k zaslouženému vítězství ve slušně hraném zápase, který nabídl divákům zajímavou podívanou se spoustou branek," uvedl trenér Radimi Petr Šafránek.

„Prvních dvacet minut jsme hráli přesně to, co jsme měli hrát, a to disciplinovaně s rychlým a jednoduchým přechodem do útoku. Bohužel jsme se nedokázali více brankově prosadit, toho využili domácí a dali nám dvě branky. Druhý poločas jsme posílili útok, ale bohužel na úkor naší defenzivy, a tak přišla málo vídaná branková přestřelka, ve které měl velmi zkušený domácí tým navrch, když trestal všechny naše menší i větší chyby. Obě mužstva nastoupila bez svých opor, domácí neměli svého brankaře a my útočníka Sovu.Bohužel jsme velmi málo stříleli na branku domácích a to je škoda, protože zápas mohl být brankově ještě zajímavější," dodal Šafránek.

Branky: 19. Kovařík, 50. Kříž, 72. Bellada, 89. Slunéčko. Rozhodčí: Chovanec. ŽK: 0:2. Diváci:120. Poločas: 3:1.
Radim: Hanuš – Krombholz, Tománek, Baško, Říha – Hubáček (46. Kříž), Puk, Bellada, Kovařík (46. Exner), Volavka – Slunéčko.