„Na Kladně se hrálo vyrovnané utkání se šťastným koncem pro nás," uvedl trenér Jiří Černý.

„Dostali jsme se do vedení po krásné akci Kasala s Fuxou. Po jejich narážečce prvně jmenovaný prostřelil domácího gólmana. Poté jsme se štěstím přežili několik šancí soupeře a ve druhé půli se nám podařilo vedení navýšit. Penaltu nařízenou za faul na Kasala s přehledem proměnil Kopáček. Domácím se podařilo již jen snížit z pokutového kopu, a tak se nám podařilo sezonu zakončit vítězstvím, což je vždy příjemné," dodal.

Branky: Kasal, Kopáček z PK. Poločas: 0:1.
Sestava: Foršt – Procházka, Kopáček, Vondráček, Šendera – Saulich, Pikner, Piskač, Jirků, Fuxa – Kasal (74. Vojtíšek).

Druhý poločas? Jedna velká tragédie

Málo vídaný průběh zažili 
v posledním vystoupení jejich mladší kolegové (U16). Ti na Kladně vedli po prvním poločase 4:1, aby nakonec prohráli 4:7.

„Zajížděli jsme na půdu soupeře, který na jaře vykazuje velice dobré výsledky a to potvrdil i v zápase s námi. Vstup do zápasu se nám vydařil a hned z naší první akce se nám povedlo dostat do vedení. Toto nám bohužel dlouho nevydrželo a v desáté minutě soupeř po samostatné akci vyrovnal. I když se nám hra tolik nedařila, dařili se nám podnikat nebezpečné protiútoky, ze kterých jsme se mezi 27. a 34. minutou dostali do tříbrankového vedení 4:1. Domácí byli také nebezpeční, ale své šance neproměnili," uvedl asistent Petr Káninský.

„Vstup do druhého poločasu se nám moc nepovedl, i když jsme ve 48. minutě měli obrovskou příležitost, ale tu jsme neproměnili a tak místo toho, abychom vedení navýšili na 5:1, tak přišel trest a soupeř snížil na 2:4. Od této chvíle na hřišti existovalo pouze jedno mužstvo a to domácí, kteří během dvou minut vyrovnali na 4:4. Bohužel to nebylo všechno, nebyli jsme schopni čelit další útočné aktivitě domácích a do konce zápasu jsme dovolili soupeři vstřelit ještě tři branky a dokonat obrat na konečných 7:4," podotkl Káninský.

„První poločas, i když hra nebyla ideální, jsme vstřelili alespoň nějaké branky, ale druhý poločas byla z naší strany tragédie, která neměla z naší strany s fotbalem nic společného. Na něj musíme rychle zapomenout," dodal.

Díky porážce klesl Kolín 
v tabulce. Nakonec mu patří konečná pátá příčka.

Branky: Rosendorf 3, Uher. Poločas: 1:4.
Sestava: Karban – Mužík, Exner (74.Richter), Salva (58. Matějka), Bukač – Nekolný (69. Vyhnánek), Uher, Ceral (24. Havlíček) – Drobný, M. Novák, Rosendorf (74. Vojtíšek).