„Do zápasu jsme vstupovali značně oslabeni, když nemohli z různých důvodů nastoupit tři obránci ze základní sestavy. Domácí na nás také hned vlítli a od začátku bylo před naší bránou rušno. Úvodní tlak jsme přežili a dokázali jsme hru vyrovnat. Bohužel po třiceti minutách jsme byli nuceni hned dvakrát střídat a najednou jsme byli na hřišti bez klasického stopera," posteskl si vedoucí liblického týmu Jiří Pospíchal.

„Chvíli před koncem poločasu nám vyšla rychlá kombinace a Honza Hrstka nás dostal do vedení. V druhé půli jsme chtěli udržet vedení co nejdéle a hrozit z brejků, ale domácím se podařilo vyrovnat již v 57. minutě. Pak se hrálo víceméně na naší půlce, ale my jsme odpovědně bránili a domácí jsme do žádné loženky nepustili. My měli pár brejků, ale nedokázali jsme je efektivně vyřešit. Dnes jsme si ten bod vybojovali. Kluci jezdili po zadku a poctivě dřeli. Vzhledem k tomu, jak je tabulka vyrovnaná, tak je každý bod potřeba," dodal Pospíchal.

Branky: 57. Havlík – 44. Hrstka. Rozhodčí: Koleček. ŽK: 1:3. Diváci: 80. Poločas: 0:1.
Liblice: Hanuš st. – Kovačka, Fott (33. Straňák), Vlk, F. Řípa – Novotný, Dušek, Bázlík, Pačes – Hrstka, J. Nouzák (30. Lanc).