Zásmuky - Tuchoraz 8:5

V nebývale brankově úrodném zápase zvítězil zástupce
I. A třídy. Kanonádu zahájila Tuchoraz, poté se ke slovu dostaly Zásmuky. Na jejich vedení 5:2 odpověděla srovnáním brankového stavu, po odchodu zraněného Trnky ale třikrát inkasovala.

„Výsledek hovoří za všechno. Útoky předčily na obou stranách obrany, v defenzívě bylo spoustu chyb. Byl to takový trénink," řekl k utkání trenér Zásmuk Vlastimil Chlád.

„Soupeř i samotné utkání bylo poměrně kvalitní a jsem rád, že se něco dělo, že jsme nestáli. První půle byla taková vyrovnaná, potom se soupeř dostal do vedení, které jsme ještě dokázali smazat, ale zranění Trnky pro nás bylo velkou ztrátou. Uvidíme, jak na tom budeme za týden, protože nám onemocněli Pazderec, Franek a Martinec. Posledně jmenovaný k nám přichází na hostování z Úval, je to vlastně taková náhrada za Valeše z Louňovic. Ten pro změnu u nás hostování ukončil, jinak kádr zůstává stejný," uvedl tuchorazský trenér David Tichý.

Branky: Vaněk 4, Lev 2, Sobotka, Čapek – Rozumný 4, Nekolný. Poločas: 3:2.
Zásmuky: Zrivka – Krombholz, Lanc, Hemelík, Borovička – Chábera, Čapek, Benda, Sobotka – Lev, Vaněk.
Tuchoraz: Macho – Prokeš, Trnka, J. Černý, M. Šulc – P. Šulc, Nekolný, T. Černý, Borovička – Rozumný, Vostrovský. Střídal: Janouch.

(Miloslav Kapic)