Liberec U13 – FK Kolín 3:2

„Vzhledem k tomu, že v této věkové kategorii jde v první řadě o výkony a herní projev hráčů, můžu v naprostém klidu říci, že mě jako trenéra vůbec nemrzí tato prohra. Chlapci prohráli velmi vyrovnané utkání, ve kterém po prvním poločase vedli  1:0. Náš soupeř byl lepší v kombinaci, ale naši hráči tento deficit doháněli po delší době nesmírnou bojovností a obětavostí. Opět jsem viděl na trávníku kluky, které baví fotbal, mají 
z něho radost a chtějí se porvat se soupeřem o vítězství. Tentokrát jim i odpustím nakopávané nebo nahazované míče do brejku, protože malé rozměry obou hřišť k tomu přímo vybízely. I přesto jsme ale oba naše góly vstřelili po hezkých kombinacích, jednou po rohovém kopu a podruhé krásnou kolmou přihrávkou do vápna. Samozřejmě jsme na obou stranách neproměnili opět řadu dalších brankových příležitostí, ale to samé musím tentokrát říci i o našem soupeři," uvedl trenér Vladimír Zeman.

„Řada hráčů mě mile překvapila a jen doufám, že ve svých výkonech budou i nadále pokračovat. Mimořádnou pochvalu za své výkony si tentokrát zasluhují oba brankaři, Ondřej Barták a Matěj Veselý. Obzvlášť Matěj chvílemi doslova čaroval a zaslouženě byl na naší straně nejlepším hráčem utkání," dodal.

Branky: Uman, Záhora. Poločas: 0:1.  Sestava A: Veselý – Prokůpek, Vlášek, Hejduk, Hoření, Vacka, Uman, Strejček, Kubíček. Sestava B: Barták – Erben, Kuchař, Soukup, Schulz, Záhora, Koudela, Duba, Pokorný, Dotter.

Liberec U12 – FK Kolín 14:1

„V utkání, pro nás s velice silným soupeřem, musím hráče pochválit za zodpovědný přístup. Byl to pravý opak 
z minulého týdne. V hodnocení výsledku je nutno mít na zřeteli vždy skutečnost, s kým hrajeme. Tentokráte byl soupeř opravdu po všech stránkách někde jinde. Bylo to jak podle Komenského, názorné vyučování. Myslím si ale, že to bylo pro kluky, pokud mají zájem o fotbal, velice užitečné," řekl trenér ročníku 2001 Jaroslav Bejlek, který se svým celkem prohrál 1:8.

„Po větší část utkání jsme byli odsouzeni do role diváků sledující špičkové představení domácích fotbalistů. Je to kruté konstatování, ale v prvním poločasu bylo naše družstvo opravdu pouze do počtu. Domácí nás převyšovali pohybem, individuálními schopnostmi, souhrou, prostě vším. My nabídli pouze jednu povedenou akci, kterou se nám navíc nepodařilo pořádně zakončit," uvedl asistent ročníku 2002 Miloš Vrkota.

„Druhá půle už byla lepší. Kluci se dostávali do hry a dokázali být také nebezpeční, na své liberecké protihráče však stále nestačili. Soupeř byl o level výš a vyhrál naprosto zaslouženě. Vzhledem k poměrně jednoznačnému průběhu nemá smysl jednotlivé hráče hodnotit. Vyzdvihl bych pouze výkon brankáře Máry Čábelky, který nás svými zákroky zachránil od výrazné ostudy," dodal Vrkota, jehož tým prohrál na své polovině 0:6.

Branka: Koděra. Poločas: 7:1.  Sestava 2001: Šebesta – Suchý, Jedlička, Machurka, Chvalovský, Koděra, Klepal, Jiroudek, Šimurda, Šulc, Juřica. Sestava 2002: Čábelka – Čáp, Snížek, Batelka, Pokorný, Michálek, Konyvka, Chábera, Nykodým, Záhora, Klas.