„Do Hradce jsme přijeli
s defenzivní taktikou a spoléhali na rychlé brejky. A navíc jsme uplatňovali ofsajd systém. Domácí si za celých sedmdesát minut s tímto systémem nedokázali poradit. Nám vyšli dva rychlé brejky, každý v jednom poločase, a to rozhodlo celé utkání," uvedl vedoucí mužstva Luděk Špaček.

Kolín je v tabulce šestý, v sobotu hostí vedoucí Pardubice.

Branky: Laštovka, O. Novák. Poločas: 0:1.
Sestava: Barták – Bukač, Drobný, Exner, M. Novák –  Salva (Kuchař), Nekolný, O. Novák, Rosendorf – Laštovka (Havlíček), Hobík.

Hráčům kategorie U14 se
v Hradci už tolik nevedlo.  Se stejně starým soupeřem prohráli 0:11 (0:3). „K zápasu mohu jen říci, že soupeř byl svojí kvalitou nesrovnatelně lepší a po zásluze vyhrál vysokým rozdílem," přiznal trenér Luděk Špaček.

Jeho tým je čtyři kola před koncem třináctý. V sobotu bude o další body bojovat proti třetím Pardubicím.

Sestava: Barták (Bubla) – Vacka, Kuchař, Hoření, Prokůpek – Řehák, Hejduk, Šindelář, Zelenka – Kolůvek (Chadraba), Bubla ( Pokorný).