„V prvním poločase jsme hráli pomalu. Chyběl nám pohyb a dlouho jsme se nedokázali přes soupeřovu obranu prosadit. Pak sice přišlo zlepšení a tři vstřelené branky, ale i tak to nebyl zrovna šlágr. Překvapilo mě, jak Kouřim stačila. Rozhodně nebyl znát rozdíl dvou stříd, nehledě k tomu, že pro soupeře to byl první přátelák,“ zhodnotil první poločas trenér Českého Brodu B Jindřich Stejskal.

„Do druhého poločasu jsem poslal opět dorostence a ti to oživili. Najednou bylo v naší hře mnohem více pohybu. Nechybělo nasazení a přímočarost. To se mi líbilo. Postupem času Kouřim fyzicky odpadala a hrál se takový hurá fotbal. Ale přístup mladých mě v tomto zápase potěšil,“ řekl po utkání Stejskal.

Branky: Miňovský 2, Ravizza 2, Sedláček, Kiewak, Šťastný – Dufek 2, Svoboda. Poločas: 3:0.
Český Brod B: T. Vymazal – Miňovský, Balík, Nekolný, Plášil – Mužík, Souček, Moško, Šťastný, Hanzl – Sedláček. Střídali: M. Vymazal, Michal Kohout, Martin Kohout, Ravizza, Kiewak, Rezek, Lomič.
Kouřim: L. Havránek – Svoboda, Tománek, Holub, Novák – Světnička, Paclík, Ružinský, J. Keltner – Dufek, Kosmata. Střídali: Bělohlávek, O. Štuller, M. Havránek, Navrátil, Hampl.