„Do zápasu jsme vstoupili velkou šancí Hanzla, který šel sám na brankáře, ale nedal. Pak přišlo naše nedorozumění při odvrácení odraženého míče a soupeř otevřel skóre. Naše vyrovnání po hezké akci zařídil Sedláček. Chceme hrát kombinačně a na to jsme doplatili dalším zaváháním v obraně a soupeř se vrátil do vedení. Naštěstí se nám druhou brankou Sedláčka podařilo vyrovnat,“ popsal divoký průběh prvního poločasu trenér Českého Brodu B Jindřich Stejskal.

Ani ve druhém poločase diváci o góly nepřišli. K vidění byly i dvě červené karty pro hostující hráče během jediného přerušení.

„Do vedení jsme šli po sporné situaci. Prostrčili jsme míč před hostující obranu, kde se jeden z hráčů nacházel v ofsajdu, ale nakonec si míč vzal mimo ofsajd nabíhající Šťastný a svůj samostatný únik proměnil. Ovšem Záryby ukázaly v našem vápně více důrazu a vyrovnaly,“ přiblížil dvě brankové situace Stejskal.

Zápas ovlivnila 69. minuta. Hostující Tomáš Vytlačil neudržel nervy na uzdě a v přerušené hře udeřil domácího Skořepu loktem do hlavy a musel předčasně do sprchy. To nenechalo chladným ani dalšího hostujícího hráče Davida Vytlačila, který rozhodčího počastoval nepříliš líbivým slovníkem a i on musel předčasně ze hřiště.

„Početní výhodu se nám podařilo po chvíli využít ke vstřelení vítězné branky. Ovšem ani v devíti hráčích soupeř nesložil zbraně, ale závar před naší brankou ve vyrovnání nepřetavil. Podržel nás Vymazal. Soupeř byl velice kvalitní a ukázal, proč se nachází v horních patrech tabulky,“ ulevilo se po zápase Jindřichu Stejskalovi.

Branky: 13. a 23. Sedláček, 58. Šťastný, 74. Michal Kohout – 6. Valentin, 16. Krulich, 66. Antoš. ČK: 69. T. Vytlačil, 69. D. Vytlačil (oba Z). Poločas: 2:2.
Český Brod B: Vymazal – Plášil, Moško (73. Rezek), Balík, Miňovský – Krombholz (63. Michal Kohout), Stejskal, Šťastný, Skořepa, Hanzl – Sedláček (86. Kliment).