Tuchoraz v utkání zahodila hodně slibných příležitostí, ale svým hattrickem jí 
k vítězství pomohl Kolařík. Břežanští sice dokázali vstřelit dvě branky, ale ty na jejich prohře 2:5 nic nezměnily.

„Dneska jsme podali mnohem lepší výkon než minulý týden. Už tam byly i nějaké záchvěvy fotbalovosti. Bohužel jsme si nedokázali poradit 
s jednoduchou hrou soupeře, který nakopával dlouhé míče na svá rychlá křídla. My 
v obraně hodně propadávali a špatným odhadem na míč nabízeli soupeři šance. Snad jediným pozitivem utkání byl fakt, že se nám konečně dařilo v útoku. Měli jsme několik slibných příležitostí, ze kterých jsme vytěžili dvě branky a jedno břevno," shrnul utkání lodivod Břežan II Jiří Bárta.

„Podali jsme stejný výkon jako v minulém zápase. Jediným rozdílem byla síla soupeře. Přijeli jsme na půdu týmu, který je bez bodu poslední, a někteří naši hráči asi čekali, že nám dá všechno zadarmo. Soupeř se proti nám zrovna sešel, my bohužel ne. Máme zraněné hráče, kteří nastoupit nemohli, já nastoupil se zraněním. Sice se nám ještě podařilo udělat jednoho hráče, ale stejně je nás jako do mariáše. Naše momentální situace je o tom, že se nesejdeme v plné sestavě a tak to je teď rozházené. Každý hraje někde jinde, nebo nehraje vůbec. A to je pak na naší hře znát. Nicméně jediným pozitivem je, že jsme uhráli povinné tři body. Jinak jsem příliš spokojený nebyl. Hra nic moc, obranná fáze špatná. Soupeř byl čtyřikrát za půlkou a z toho byly dvě branky a břevno. My jsme zahodili velké množství stoprocentních gólovek," zhodnotil utkání hrající trenér Tuchorazi Lukáš Trnka.

Jak šly minuty

4. Domácí Vedral dostal na vápně až příliš prostoru a střelou na zadní tyč překonal Macha – 1:0.
6. Ve vápně Břežan zakombinoval Borovička s Doksanským, jehož střelu dokázal domácí brankář Zeman vyrazit pouze k nohám Voseckého, který ale tutovku neproměnil.
19. Vosecký zavezl míč až do vápna domácích a zpětnou přihrávkou připravil gólovku pro Kolaříka, ten však jen těsně minul branku.
37. Doksanský si na velkém vápně navedl míč na levačku, ale následnou střelu zastavila tyč domácí branky.
41. Borovičkův centr do vápna nedokázal nikdo 
z břežanských obránců odkopnout do bezpečí, a tak vznikla před Zeman skrumáž, kterou svým důrazným zakončením potrestal Kolařík – 1:1.
45. V posledních vteřinách prvního poločasu poslal Tomáš Černý trestňák do domácího vápna, kde se opakovala situace z předešlé branky. Břežanskou obranu potrestal za nedůraz opět Kolařík – 1:2.
52. Dlouhý míč za obranu Břežan dostal opět Kolařík a ten už si sám proti Zemanovi věděl rady a dokonal tak svůj hattrick – 1:3.
80. Velkou příležitost neproměnil domácí Stejskal, který si naskočil na krásný centr Svobody, ale hlavičkou orazítkoval pouze břevno.
84. Pohlednou kombinační akci předvedli Kolařík s Doksanským, kteří prošli domácí obranou a celou situaci vyšperkovali přihrávkou na Voseckého, který sám před prázdnou brankou nezaváhal – 1:4.
86. Po pravé straně utekl hostující obraně Nezbeda, který polovysokým centrem našel na penaltě volného Sykoru a ten střelou do protipohybu Macha vsítil druhou branku Břežan – 2:4.
90. V samém závěru utkání se k přímému volnému kopu postavil Doksanský a technickou střelou přes zeď nedal Zemanovi žádnou šanci – 2:5.

Břežany II – Tuchoraz 2:5

Branky: 4. Vedral, 86. Sykora – 41., 45. a 52. Kolařík, 84. Vosecký, 90. Doksanský. Rozhodčí: Koleček. ŽK: Karban, Mišák – Kolařík. Diváci: 110. Poločas: 1:2.
Břežany II: Zeman – Jansta (69. Menšík), Trejbal, Mišák (80. Štolc), Karban – Vedral (46. Nezbeda), Pikner, Dolejš, D. Svoboda – Sykora, Jedlička (44. Stejskal).
Tuchoraz: Macho – Moravec, Trnka (87. Hanzl), T. Černý, Bílek – Borovička (87. Šulc), Doksanský, Kolařík, A. Vosecký – Vostrovský, Topol.

(Jan Břečka)