Bohužel dvě neuhlídané standardní situace stály domácí lepší výsledek. Přesto, že zápas Býchory prohrály 0:2, trenér Lukáš Hartig byl s výkonem týmu spokojen.

„Po dvou zápasech, které se mi opravdu nelíbili, přišlo velké zlepšení. Naší bojovností a zdravou agresivitou jsme byli možná i lepším týmem. Nevypouštění osobních soubojů a dobrá práce ve středu zálohy, byly hlavní příčiny, proč se soupeř nedostával moc do hry. V některých pasážích hráli libičtí hráči jen nakopávané míče na své útočníky, které jsme dokázali pokrýt. Bohužel v obou poločasech se nám nepodařilo uhlídat po jedné standardce a to hosté potrestali. Jinak měli snad jedinou střelu na naši branku. My si dokázali vypracovat několik příležitostí, které jsme bohužel nedokázali lépe vyřešit. Zach měl dvě velké příležitosti, ale jednou se vyznamenal hostující brankář a podruhé nezakončil náš útočník přesně," popsal průběh utkání hrající trenér Býchor Lukáš Hartig.

„Sice je to porážka, ale dnešním výkonem jsme byli hostům rovnocenným soupeřem a body mu zadarmo neodevzdali. Bylo to znát i v kabině, kde po konci zápasu zavládla spokojenost s předvedenou hrou," dodal Hartig.

Branky: 29. Kalina, 63. Jan Fořt. Rozhodčí: Nejedlo.  ŽK: 3:2. Diváci: 60. Poločas: 0:1. 
Býchory: Hartig ml. – Pošík, Hartig st., Jirkovský, P. Kedršt – Vyhnánek, M. Kedršt, P. Chlumský, Funda – Krupka, Zach (70. Koubek).

(Jan Břečka)