Býchory – Sázava 0:3

V prvním poločase nebyl rozdíl tříd znát, Sázava dala příležitost méně vytěžovaným hráčům a výkon mužstva byl hodně nepřesvědčivý. Býchory dobře bránily a soupeře k ničemu nepřipustily. O konečném výsledku rozhodla po přestávce desetiminutovka,   kdy  Býchory polevily v koncentrovanosti a padly všechny branky.

„Po vstřelených brankách už byla Sázava lepší. Že máme dlouhodobější problém se zakončením se ukázalo při několika  našich brejkových akcích. Hlavní ale je, že jsme nestáli a zahráli si poměrně kvalitní zápas," řekl po utkání brankář Býchor Jiří Černý.

Před ostrým startem jara to v Býchorech zatím na žádné velké posilování kádru nevypadá. Jen z Ratboře se vrátil Chvalovský, naopak zpět do Ovčár zamířil Chadraba.

„Něco málo se snad rýsuje kolem Tichého, určitě bychom to přivítali, protože útočníka potřebujeme, ale uvidíme. A z béčka by se s námi měl zapojit Kratěna. Máme ohromě úzký kádr a obávám se, abychom neměli problémy nějakým odpovídajícím způsobem dávat sestavu dohromady. Určitě se ale o setrvání v soutěži popereme," dodal Jiří Černý.

Branky: Švec 2, Marek. Poločas: 0:0.
Býchory: Černý – Pošík, Jirkovský, Chlumský, Chvalovský – Vyhnánek, P. Kedršt, Zach, Kratěna – Koubek, Klimeš. Střídal: Mojžíš.

(Miloslav Kapic)