1. K jakým změnám došlo ve vašem týmu?
2. S jakým cílem vstupujete do jarních odvet?
3. Co říkáte na svého prvního soupeře?

TUCHORAZ

Lukáš Trnka (trenér)

1. Ke změnám v kádru zatím nedošlo. Uvidíme, co přinesou poslední dny před začátkem soutěže. Jediná jistá věc je, že Láďa Macho už nebude k dispozici na tolik našich zápasů, jako tomu bylo doposud.
2. S vedením jsme si stanovili stejnou metu. Chceme se důstojně poprat o první pětku.
3. Rozhodně to nebude nic jednoduchého. Rychlost Plota a zkušenosti Svobody jsou určitě známé přednosti kvalitního celku Sadské. Viděl jsem jejich přípravné zápasy a doufám, že v jejich hře najdeme mezery, kterými je dokážeme potrápit. I my máme dobrý útok, takže zbraně před zápasem určitě neskládáme.

LIBLICE

Petr Samek (trenér)

1. Náš oddíl nechce jít cestou placených hráčů a především z tohoto důvodu se nám nepodařilo nikoho nového přivést. Ale ani odchody žádné nemáme, takže tým zůstane pohromadě, což taky není špatné.
2. Cíl je samozřejmě jasný, záchrana. Rádi bychom si ji zajistili co nejdříve, ale víme, že to nebude nic snadného. Přesto si však věříme a týmově pro to uděláme maximum.
3. Vzájemná utkání pro nás nedopadají moc dobře. Co si pamatuji, tak jsme Milovice dokázali porazit jen jednou. Vzhledem k tomu, že nemáme moc jednoduchý los, bude třeba v duelu uspět. Pak následují kola, ve kterých třeba nebudeme bodovat. To by nebyl dobrý start.

BEČVÁRY

Josef Kuba (trenér)

1. Změny v kádru jsou minimální, podařilo se nám pouze získat druhého brankáře, Josefa Hroudu. Měli jsme brankáře pouze jednoho, a to je na tuto soutěž málo. Dále po vzájemné dohodě ukončil činnost trenér Josef Polák.
2. Cíle zůstávají stále stejné, hrát v bezpečném odstupu od sestupových míst a prezentovat se pohlednou hrou, která přiláká diváky.
3. Tupadly budou houževnatý soupeř, který prostě musí vsadit vše na jednu kartu, pokud se chce zachránit. Musíme počítat se stoprocentním nasazením a důrazem, se kterým se musíme vypořádat. Vzhledem k počasí mám obavu z terénu.

JESTŘABÍ LHOTA

František Machurka (trenér)

1. Změny nemáme. Oslovili jsme dva hráče, ale jejich příchod se nepodařil zrealizovat. Schází nám hráči mezi dvacátým až třicátým rokem. Máme dobrý dorost, který se ale často potýká s nedostatkem hráčů. Je to škoda, protože čtyři dorostenci by mohli hrát hned krajskou soutěž.
2. Naším cílem je jednoznačně záchrana. Nemáme zase tak špatný kádr, a pokud se nám budou vyhýbat zranění, zachráníme se. Ještě jsme si dali jeden cíl, a to interní – chtěli bychom být víc odvážnější v útočné fázi, kde máme velké rezervy.
3. Hlízov je favorit nejen tohoto utkání, ale i celé soutěže. Má ambice postoupit a jeho síla je velká. My můžeme jedině získat. Pokud nebudeme bodovat, nikdo nás asi neodsoudí.