Tým vítězů je parta futsalistů z Mladoboleslavska. „Jsou to sympatičtí, pohodoví kluci, kteří hráli moc pohledný fotbal. Podle slov jejich kapitána Zdobínského je to již jejich čtvrtý vyhraný turnaj v této sezoně," uvedl po turnaji jeho hlavní organizátor Václav Klepal.

Nejlepším gólmanem klání byl vyhlášen František Richter z týmu vítězů. Nejlepším střelcem se stal Petr „Hugo" Zdobinský s osmnácti góly také z týmu vítězů. Při střelbě na láhev se netrefil nikdo. „Šampaňské tak vypili pořadatelé," smál se Klepal.

Pohár OU Bělušice získal domácí tým Legie zkázy, který hrál se všemi hráči ve věku gardy.

Hlavní pořadatel turnaje také připojil jednu perličku. „Jediným vyloučeným hráčem turnaje po hromadné strkanici mezi domácími Bělušicemi A a týmem Týnečtí paviáni byl Zdeněk Čáp, extraligový hráč Hradce Králové, který rozdal několik ran pěstí. Paradoxem je, že červenou kartu mu udělil rozhodčí Vladimír Baroch, což je jeho strýc. Ačkoliv nejdříve Čáp počastoval svého strýce párem ostrých slov a s jeho výkonem nebyl spokojen, tak s odstupem času po zápase se strýci omluvil a uznal svoji chybu," řekl s úsměvem Václav Klepal.

Soupiska vítězného týmu Na poslední chvíli: František Richter, Petr Zdobinský, Marek Brtek, Patrik Krumpolec, Vojtěch Valenta, Jiří Musil, Jiří Volf, Roman Mulač.