Na fotbalovém hřišti v Předhradí se uskutečnil fotbalový turnaj, který opanovali domácí fotbalisté. Těm dvakrát pomohly pokutové kopy. Poté, co do finále postoupili až po střelách z penaltového puntíku, stejně se jim vedlo i ve vyvrcholení klání. A odnesl to Dobřichov.

Domácí borci proklouzli do finálového souboje po penaltovém rozstřelu. A to ještě utekli hrobníkovi z lopaty. Vyrovnávací branku na 3:3 totiž dali v zápase s Novou Vsí až nastavení. Pak měli pevnější nervy a ze značky pokutových kopů byli úspěšnější. Branky domácích dali Matějka 2 a Jakub Šubrt, za Novou Ves se trefili Křížek, Hladík a Kadečka.

Ve druhém dopoledním zápase prohrála velimská rezerva, která však přijela do Předhradí se starou gardou, s týmem Dobřichova. Utkání rozhodl Hovorka, jehož centr skončil za překvapeným velinským brankářem Seifertem.

V souboji o třetí flek vyhrála velimská rezerva nad celkem Nové Vsi vysoko 8:0. Hattrickem se blýskl Radek Čepelák, kterému tento počin vynesl titul nejlepšího střelce turnaje. Další branky přidali Horák, Karpeta, Nedbal a dvakrát se trefil Slavík, posila z A – týmu.

Finálové utkání měli slibně rozehrané borci Dobřichova, jež vedli v poločase o dvě branky, ale zápas skončil remízou 2:2. A v penaltách byli šťastnější domácí fotbalisté.

Nejlepším brankářem byl vyhlášen dobřichovský Holub.