„Vstup do zápasu nám vyšel a rychlou brankou jsme šli do vedení. Velice dobře se nám dařila kombinační hra, kterou jsme zvolili jako nejideálnější řešení silného a nepříjemného protivětru. Předvedli jsme hezké akce, ze kterých se nám podařilo ještě vstřelit další dvě branky. Vypracovali si tak slušný náskok," zhodnotil první poločas hrající trenér Tuchorazi Lukáš Trnka.

„V druhém poločase se hrál oboustranně fotbal nahoru – dolů. Nám se přestalo dařit kombinovat, přesto jsme se dostávali do dalších šancí, které se nám nepodařilo proměnit. Stejně tak měl několik příležitostí i soupeř. Ten neproměnil penaltu a pak nás několikrát fantasticky zachránil Macho. Kdyby padlo víc branek, tak by to bylo pro diváka určitě zajímavější," zhodnotil druhý poločas Trnka.

„S výsledkem jsme spokojeni. Tři body nám zase pojistily čtvrtou příčku v tabulce. Škoda jen, že nás opět trápí zranění. V týdnu jsme jich museli několik řešit a dneska jsem musel třikrát pro zranění střídat," zakončil hodnocení Lukáš Trnka.

Branky: 8. Bereš, 15. Borovička, 20. Doksanský z PK. Rozhodčí: Šnýdr. ŽK: 2:4. Diváci: 80. Poločas: 3:0.
Tuchoraz: Macho – Bílek, Trnka, T. Černý, Prokeš (11. Hanzl) – Borovička (65. Moravec), Doksanský, Kolařík, A. Vosecký – Bereš, Vostrovský (80. J. Novák).