„Kdybychom celý zápas odehráli stejně jako první poločas, bylo by to určitě super. Hráli jsme s chutí, v pohybu, nechyběla kombinace a krásné akce. Diváci museli být spokojení. Ale když jsme se dostali do rychlého a pohodlného vedení, těžko se pak drží stejné tempo. Po přestávce už to z naší strany nebylo takové. V kabině jsme si řekli, že zápas dohrajeme bez inkasované branky, což se nám díky mé strašné chybě nepodařilo. Ve hře jsme polevili a soupeř začal zlobit. Ale myslím si, že se nám dařilo držet míč na svých kopačkách a soupeře do dalších vážnějších situací nepouštět. Škoda jen, že z naší strany nepřišly už žádné branky, když byly další šance," zhodnotil utkání hrající trenér Tuchorazi Lukáš Trnka.

„Vstup do dnešního utkání nám vůbec nevyšel. Brzy jsme prohrávali o dvě branky a naše hra byla trochu chaotická, což se promítlo i v dalších inkasovaných brankách. Bohužel do poločasu byla naše ofenziva žalostná a soupeř nám prakticky nedal jedinou možnost vstřelit kontaktní branku. Byli jsme dole a chyběla nám síla k tomu kousnout se a ještě něco zkusit," popsal katastrofální poločas svého týmu trenér Radimi Ondřej Exner.
„V kabině jsme si řekli, že musíme být aktivnější, napadat domácí, vyhrávat souboje a snažit se jít do zakončení i z větší vzdálenosti, jinak se náš výkon nezlepší. Myslím si, že v druhém poločase už se naše hra zlepšila a soupeře jsme víc potrápili," zakončil hodnocení Ondřej Exner.

Jak šly minuty

14. Doksanský dostal míč do vápna, ustál souboj s obráncem a střelou k tyči otevírá skóre dnešního utkání – 1:0.
18. Na rohový kop Doksanského si po souboji nejvýše naskočil domácí kapitán Černý, který lehce hlavou lízl míč a poslal ho tak za záda bezmocného Hanuše – 2:0.
25. Bohužel pro Radim je v dnešním utkání opět herně při chuti Doksanský, který má prsty i ve třetí brance Tuchorazi. Tentokrát svým pasem našel Havránka, pro kterého už nebyl problém rozvlnit síť hostů – 3:0.
27. A znovu Doksanský! Tentokrát našel rozběhnutého Bereše, který zvládl udělat kličku i vyběhnutému Hanušovi a uklízí míč do prázdné branky – 4:0.
61. Ponechanou výhodu mohl zužitkovat střídající Ontl, který se ocitl za domácí obranou. V rychlosti stihl ještě udělat kličku vybíhajícímu Machovi, ale pak si míč ukopl a na hrací ploše už ho chytit nedokázal.
68. Tak dlouho si v rozehrávce domácí obránci zahrávali, až na to doplatili. Trnka ledabyle rozehrával skrz vápno a jeho přihrávku vystihl opět Ontl, který se znovu ocitl sám před Machem. Tentokrát si už v zakončení počínal o poznání lépe a po kličce domácímu brankáři uklízel míč do prázdné branky – 4:1.

Tuchoraz – Radim 4:1

Branky: 14. Doksanský, 18. T. Černý, 25. Havránek, 27. Bereš – 68. Ontl. Rozhodčí: Holý. ŽK: Čábelka (R). Diváci: 105. Poločas: 4:0.
Tuchoraz: Macho – Jurka (64. Hanzl), Trnka, T. Černý, Bílek – Vostrovský (87. Moravec), Doksanský, Borovička (79. T. Novák), Vosecký – Havránek, Bereš.
Radim: Hanuš – Král, Ružinský, Škopek, Vaníček (25. Michálek 84. Soukal) – Minarčík (64. Andrašík), Dejl, Synek, Beníšek – Čábelka, Králík (55. Ontl).