„Hrát koncentrovaně v obraně, držet co nejdéle bezbrankový stav a zlobit z brejků. To byly předzápasové plány, které nás mohly přiblížit k úspěchu. Bohužel vše změnila hned třetí minuta, kdy jsme poprvé inkasovali a dostali tak soupeře na koně,“ mrzelo trenéra Lukáše Trnka.

Nejistota v zápase s Hlízovem byla na hráčích Tuchorazi znát. Nervozita jim svazovala nohy, vázl pohyb, zadrhávala se kombinace a vyhrané odražené míče by šly spočítat na prstech jedné ruky. To vše hrálo zkušenému celku domácích do karet a utkání tak skončilo jasným výsledkem.

„Úplně bez šancí jsme však nebyli. Několikrát se rozezněla branková konstrukce domácí branky a další náznaky našich příležitostí zůstaly bez efektivnějšího využití. Navíc se nám nepodařilo proměnit penaltu. Škoda, skóre jsme mohli trochu upravit. Hlízov byl určitě lepším týmem, ale mohli jsme ho více pozlobit,“ posteskl si Trnka.

Branky: 3. Šmidrkal, 31., 45. a 64. Maxa, 53. Růžička. Poločas: 3:0.
Tuchoraz: Matoušek – Nývlt, Trnka, Bílek, M. Vosecký (23. Novák) – Borovička, Koranda, Grznárik, Havránek, Vostrovský – Rybařík.